• benchmark.pl
 • E3
 • Pierwsze fragmenty rozgrywki z Shadow of the Tomb Raider [AKT. - wideo z konferencji Square Enix]
Gry

Pierwsze fragmenty rozgrywki z Shadow of the Tomb Raider [AKT. - wideo z konferencji Square Enix]

przeczytasz w 1 min.

Shadow of the Tomb Raider zabierze nas Ameryki Łacińskiej, gdzie na Larę czeka kolejne zadanie. Zaprezentowany zwiastun wprowadza w fabułę, pokazuje też krótkie fragmenty rozgrywki.

Zapowiedziany w kwietniu Shadow of the Tomb Raider nie doczekał się jeszcze szczególnie dużej liczby promujących go materiałów wideo. Na E3 2018 tak wyczekiwanej produkcji nie mogło jednak zabraknąć, dzięki czemu pojawiła się okazja do rzucenia okiem na Larę, przed którą jak zwykle postawione zostanie trudne zadanie.

Tym razem zwiedzać będziemy tereny Ameryki Łacińskiej. Niektóre z lokacji pokazane zostały na zwiastunie przygotowanym z myślą o E3 2018. Jednocześnie jest on wstępnym wprowadzeniem do fabuły. Co ważne, zawiera fragmenty rozgrywki.

„Pierwszy zwiastun prezentujący rozgrywkę w Shadow of the Tomb Raider pokazuje akcję, wewnętrzny konflikt i wyzwania, z którymi przyjdzie się Larze Croft mierzyć w chwili próby. Walcząc z czasem o uratowanie świata przed apokalipsą Majów, Lara musi zapanować nad zabójczą dżunglą, zbadać przerażające grobowce i wytrwać w trudnych chwilach zanim wcieli się w przeznaczoną jej rolę Grabieżcy Grobowców.”


Wideo potwierdza też, że nic nie zmienia się w kwestii daty premiery gry. Zaplanowano ją na 14 września. Shadow of the Tomb Raider trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

NVIDIA zaprezentować ma na E3 2018 obszerniejsze fragmenty rozgrywki z wersji PC. Niestety, pokaz odbędzie się za zamkniętymi drzwiami i trudno przewidzieć czy coś przedostanie się do szerszej publiczności.

AKTUALIZACJA, 11.06.2018

Gry nie mogło zabraknąć na konferencji Square Enix. Prezentacja trwała ponad 6 minut, poniżej możecie rzucić okiem na jej zapis. Warto to zrobić, ponieważ tutaj znalazły się już konkretne materiały pochodzące z rozgrywki. Można zobaczyć, jak bohaterka radzi sobie w dżungli z kilkoma oponentami.


Źródło: Tomb Raider, youtube - lzuniy

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  PSEkskluzyw
  -2
  Przecież to gorzej wygląda od Uncharted4/DLC

  To miała być efektowna prezentacja ala rambo predator vision lara :) Gameplay to jakieś falki z olejem a inteligencja przeciwników to jakiś żart ech.... Darujcie sobie dzieci ale dzisiejszy wieczór z The Last of us 2 na konfie Sony wystrzeli to w kosmos :)

  Po prostu powtórka z rozrywki na te samo kopyto nawet oprawa ta sama co w Rise :)

  God of War robi z tego siwy dym @#$%^& Na exy od Sony nie ma mocnych i chyba tak pozostanie a dzisiejszy wieczór to potwierdzi.
  • avatar
   rlistek
   -3
   Super trailer w 30fps. Równie dobrze mogliby po prostu plik .ppt udostępnić.
   • avatar
    PSEkskluzyw
    -5
    "NVIDIA zaprezentować ma na E3 2018 obszerniejsze fragmenty rozgrywki z wersji PC. Niestety, pokaz odbędzie się za zamkniętymi drzwiami i trudno przewidzieć czy coś przedostanie się do szerszej publiczności"

    Nie chcą sobie robić obciachu przy pokazie The Last of us 2 na konferencji Sony. Pewnie jak to zwykle bywa na 5 letniej PS4 TLOU 2 będzie prezentować się lepiej od nowego Tomb Raidera :)

    Grzałka w cenie 10 konsol i będzie śmiech :)
    • avatar
     brigthmight
     0
     Lara Snake, Tomb Rider Solid.
     • avatar
      raffal81
      0
      To wygląda gorzej niż poprzednia część ;]]
      • avatar
       wilk55645
       0
       Już widzę, że gówniana gra skoro zabija się w niej jaguary...Po za tym taka szmata w rzeczywistości została by rozszarpana w parę sekund przez te piękne stworzenie.