Filmy / seriale / VOD

Czy Apple dało kiedyś coś komuś za darmo? Właśnie to robi

przeczytasz w 1 min.

Nawet jeśli nie po drodze Wam z opłacaniem abonamentu za usługę Apple TV+, warto do niej zajrzeć. Apple udostępniło za darmo pierwszy sezon całkiem niezłego serialu.

Pierwszy sezon serialu See udostępniony za darmo

Na tle swoich konkurentów Apple TV+ zdaje się wyglądać dość skromnie, nie tylko jeśli chodzi o popularność, ale również o ofertę. Jak na łatkę przypiętą Apple dostęp do usługi nie jest jednak szaleńczo drogi. Można go mieć za 24,99 zł miesięcznie. Warto? Producent wpadł na nowy sposób przekonywania widzów, że tak.

I okazało się nim udostępnienie za darmo pierwszego sezonu jednego z wiodących seriali Apple TV+, a mianowicie See. Z promocji można skorzystać do 29 sierpnia.

Lada chwila czeka nas finałowy sezon serialu

Nie ma tu przypadku, przypominanie o See ma solidne podstawy. Lada chwila na omawianą platformę trafi trzeci i jednocześnie finałowy sezon tego serialu. Złoży się na niego osiem odcinków, premierę pierwszego zaplanowano na 26 sierpnia.

O czym w ogóle mowa? Dla niewtajemniczonych warto dodać, iż See to serial przedstawiający postapokaliptyczą wizję świata, w której część ludzkości ocalała, ale musiała pogodzić się z utratą wzroku. W głównej roli występuje Jason Momoa znany również z filmów Aquaman (chociaż wcielał się w tę postać także w innych produkcjach) i Diuna czy serialu Gra o Tron.

See ma opinię jednego z tych seriali, które rozkręcają się wraz z rozwojem wydarzeń i kolejnymi odcinkami. Oglądający pierwszy i drugi sezon w większości czekają na trzeci, może więc Apple wybrało całkiem nieźle jeśli chodzi o wabik na potencjalnych abonentów.

Źródło: appletv, @SEEofficial

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  to nie jest za darmo. to jest akcja reklamowa na VOD od apple.
  • avatar
   VeNOM1990
   -13
   Czy jakiś analfabeta pisał ten artykuł?? Aż oczy bolą. Chłopie idz do szkoły, a następnie bierz się za pisanie.