• benchmark.pl
 • Gry
 • Ubisoft pokazał drugi raz ten sam zwiastun Assassin’s Creed Valhalla. Tylko inny
Gry

Ubisoft pokazał drugi raz ten sam zwiastun Assassin’s Creed Valhalla. Tylko inny

przeczytasz w 1 min.

Materiały wideo promujące Assassin’s Creed Valhalla powinny przyciągać sporą uwagę. Najnowszy z nich może być jednak dla niektórych mało porywający. Co innego informacje o przetasowaniach w obozie twórców.

Pierwszy zwiastun Assassin’s Creed Valhalla w nowym wydaniu

Ubisoft bez większego rozgłosu, ale jednak zaprezentował materiał wideo, który sporo osób może kojarzyć. Nie widzimy tutaj nowych scen, ale dokładnie te same, z którymi można było zapoznać się na pierwszym zwiastunie gry. Dlaczego zatem w ogóle go oglądać?

Zmieniono bowiem i główną postać i oprawę dźwiękową. Nie jest tajemnicą, że Assassin’s Creed Valhalla pozwoli wcielić się w męską oraz żeńską postać. Dodatkowo przewidziano opcję przełączania w dowolnie wybranym momencie rozgrywki, więc dokonany na początku wybór nie będzie musiał towarzyszyć nikomu do samego końca kampanii.

Dyrektor kreatywny Assassin’s Creed Valhalla zwolniony

Więcej mówi się o istotnej zmianie w obozie twórców. Potwierdziły się nieoficjalne doniesienia mówiące o tym, iż Ashraf Ismail zostanie zwolniony. Tak właśnie się stało, chociaż powody rozstania się z dyrektorem kreatywnym Assassin’s Creed Valhalla (a także dwóch innych wcześniejszych odsłon serii) pozostają owiane nutką tajemnicy.

W oficjalnym komunikacie podano, iż decyzję podjęto po przeprowadzonym wewnętrznym dochodzeniu. Niestety najpewniej ma to związek z pojawiającymi się w mediach informacjami, które stawiają byłego już pracownika francuskiego producenta i wydawcy w kiepskim świetle. W tle znajdują się, delikatnie to ujmijmy, relacje damsko-męskie.

Nie powinno mieć to wpływu na premierę gry. Ta odbędzie się raczej zgodnie z założeniami - 17 listopada.

Źródło: Ubisoft North America

Warto zobaczyć również:

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  myszka91
  10
  Nie ma to jak się podlizywać dzisiejszym bolszewikom z LGBTQxxzxz i Black Lives coś tam....
  • avatar
   Konto usunięte
   6
   Ale babochłop xD
   • avatar
    ArturKK
    4
    Z takim protagonistą to na tęczowy marsz, a nie mieszać do gry ideologie LGBTP.
    • avatar
     Konto usunięte
     3
     Rzygać już się chciało tymi wojowniczkami wsadzanymi na sile w origins i odyssey bo przecież w grecji i egipcie było ich co niemiara xd, Jak by było mało UBI musiało przepraszać społeczność LGBT RTV AGD za to że w odyssey DLC wymuszało heteroseksualne zakończenie... przykre jest to że korporacje ulegają tym terrorystom
     • avatar
      stalkerpl
      2
      za mało tęczowych kolorów, faktycznie korporacje są przesiakniete tym syfem, ale nie oszukujmy się na chwile obecną tęczowi to promil społeczności a traktuje sie ich jakby byli niewiadomo kim, ciekaw jestem kiedy jakiś tranwestyta sie pojawi w takiej produkcji
      • avatar
       Konto usunięte
       2
       teraz modne jest zmienianie zdania co do płci... raz michał raz margot
       • avatar
        madnessmilo
        2
        A nie można wypuścić dwóch wersji? Lgbtqxyz i hetero? Każdy kupi co będzie chciał...
        • avatar
         szymcio30
         0
         Po co się podniecać podrasowanym do granic możliwości zwiastunem Assassin’s Creed Valhalla. Takiej grafiki i tak nie ujrzymy w grach przez następne 5-10 lat
         • avatar
          Rudinxon
          -1
          A mnie tam to wisi czy to będzie facet czy kobieta. Ważne by fabuła była dobra. Ale pewnie tak jak w Odyssey wybiorę kobietę.