Gry komputerowe

Pillars of Eternity: The White March - dwa dodatki w jednym pudełku

przeczytasz w 1 min.

Jeśli jeszcze nie kupiliście pierwszego dodatku do PoE, a macie to w planach, warto wstrzymać się jeszcze kilka dni.

Pillars of Eternity pakiet

Kilka dni temu miejsce miała premiera pierwszego dodatku do Pillars of Eternity. Jeśli jeszcze go nie kupiliście, a macie to w planach, warto wstrzymać się jeszcze kilka dni. Dlaczego? Ponieważ już 11 września na polskich półkach sklepowych wyląduje Pillars of Eternity: The White March – Przepustka sezonowa.

Pillars of Eternity: The White March – Przepustka sezonowa to pudełkowy zestaw złożony z dwóch dodatków: wydanego już The White March – Part I oraz nadchodzącego The White March – Part II. Pierwsze rozszerzenie dostępne jest do pobrania dzięki kodzie znajdującemu się w pudełku, drugi zaś zainstaluje się automatycznie po swojej premierze. Obydwie części dostępne będą w polskiej kinowej wersji językowej. Co jednak należy podkreślić – pakiet wymaga do działania zainstalowanej podstawowej wersji gry.

Niech was nie zastanawiają dopiski „Part I” i „Part II”. Obydwa elementy zestawu to pełnoprawne dodatki, które wprowadzają poważnie nowości do rozgrywki i oferują zwarte, oddzielne kampanie fabularne. Wydana już część pierwsza to między innymi poprawione zachowanie drużyny i sztuczna inteligencja przeciwników, historia, na której poznanie potrzeba co najmniej kilkunastu godzin, nowe bronie i towarzysze, podniesione maksymalne doświadczenie oraz nowe, zainspirowane Icewind Dale, obszary do eksploracji.

Pillars of Eternity pakiet okładka

Ile za taki pakiet życzy sobie firma Cenega? Jakieś 60-70 złotych.

Źródło: Cenega

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -5
  70 złotych? Dobre sobie. Na grę kasę zebrali od graczy to mogliby zachować resztki przyzwoitości. Poza tym ta gra to bardzo słaba.
  • avatar
   Marceli
   0
   dostepna na cdp ? za 80 pln
   https://cdp.pl/pillars-of-eternity-expansion-pass-pc.html
   • avatar
    BonnyDirt
    0
    Zobaczcie na G2a zdecydowanie taniej można kupić kluczyk ;)