Mobile

Play ułatwia kontakt z bliskimi na Ukrainie

przeczytasz w 1 min.

Ukraina została napadnięta przez Rosję. Wielu Ukraińców na co dzień mieszkających i pracujących w Polsce obawia się o zdrowie i bezpieczeństwo najbliższych, którzy znaleźli się w samym środku wojny. Operator sieci Play postanowił pomóc, na tyle ile to możliwe.

Play zapewnia możliwość kontaktu z bliskimi na Ukrainie… 

Możliwości niesienia pomocy są ograniczone, ale istnieją. Z myślą o Ukraińcach, zaniepokojonych o zdrowie i bezpieczeństwo bliskich pozostających w ojczyźnie, operator sieci Play zdecydował się na udzielenie wsparcia. Aby zapewnić możliwość kontaktu od 25 lutego 2022 roku:

  • klienci sieci Play mają 120 minut do wykorzystania na połączenia z numerami największych ukraińskich operatorów (Kyivstar, Vodafone i Lifecell), 
  • z 29 do 5 groszy na minutę maleje stawka za połączenia do największych ukraińskich operatorów (Kyivstar, Vodafone i Lifecell).

Aby aktywować nową, niższą stawkę, należy skorzystać z szybkiego kodu USSD: *111*201*1# – czyli po prostu wpisać ten numer i wcisnąć przycisk połączenia. 

… i zapewnia dostęp do aktualnych informacji

Na tym nie koniec. Możliwość kontaktu z bliskimi jest niezwykle istotna, ale ważny jest także dostęp do aktualnych wiadomości. Dlatego również 25 lutego wszyscy klienci Play na Kartę otrzymają 10 GB pakietu internetowego do wykorzystania. Szczegóły na ten temat zostaną przesłane bezpośrednio użytkownikom.

Źródło: Biuro Prasowe Play

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Demini
    0
    wykorzystywac taka tragedia dla zarobku wstyd///// 120 minut i 15gb internet wtf stfu benchamrk