Konsole do gier

Nowa aktualizacja PS4 wprowadzi pożądane funkcje

przeczytasz w 1 min.

Intuicyjny edytor wideo, eksportowanie filmików na USB i możliwość wyłączenia HDCP.

PS4 aktualizacja

Już w najbliższych tygodniach światło dzienne ujrzy nowa, potężna aktualizacja oprogramowania konsoli PlayStation 4. W przeciwieństwie do kilku poprzednich – ta wprowadzi naprawdę poważne zmiany. 

Przedstawiciele marki PlayStation zapowiadają, że wysłuchali opinii użytkowników, a najnowsza aktualizacja będzie potwierdzeniem tych słów. Mamy więc spodziewać się wprowadzenia kilku pożądanych funkcji. 

Jedną z najważniejszych nowości będzie edytor wideo z intuicyjnym narzędziem, dzięki któremu będziemy mogli w łatwy sposób spersonalizować nasze klipy. 

Użytkownikom oddana zostanie również możliwość eksportowania i zapisywania filmików oraz screenów utworzonych poprzez kliknięcie przycisku SHARE na uprzednio podłączonej pamięci USB.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wprowadzona zostanie również możliwość wyłączenia HDCP podczas rejestrowania materiałów wideo za pośrednictwem HDMI. Mówi się też o dodaniu opcji archiwizowania streamów z Twitcha.

Na swoim oficjalnym blogu przedstawiciele marki PlayStation zapowiadają, że to tylko nieliczne z nowości, jakie wprowadzi ta aktualizacja. 

Wszystkie wymienione tutaj nowości (i nie tylko) wypuszczane będą w postaci aktualizacji w przeciągu kilku najbliższych tygodni. 

Źródło: PS Blog, PlayStation

Komentarze

28
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kerry_sd
  7
  czyli dalej nie ma wsparcia dla dvd i mp3?
  • avatar
   raffal81
   2
   O to bardzo milo ;)
   • avatar
    korki45
    0
    DLC do PS3 (które zwie się PS4) z funkcją społecznościowa :) MEGA "potężna aktualizacja oprogramowania", naprawdę :)
    • avatar
     MrFlexible
     0
     Na pewno PS4 nie nazwałbym next-genem. Posiadam od 2 miesięcy, jedyne co mi się podoba to nowy pad, dużo wygodniejszy, LED nie przeszkadza przy tv matowych oraz funkcja remote-play która działa doskonale.Sama konsola nic ciekawego. Jest bardzo tania w stosunku do swoich osiągów, ale zrobili z niej PC średniej klasy(pod względem sprzętu). Dużo ładniej się gra na PC w AC4 niż na PS4. Głównie brakuje jakiegoś wygładzania krawędzi, mocno na roślinach widać i czegoś w stylu blur. Co do wszystkich funkcji społecznościowych i multimedialnych - nie interesuje mnie to za bardzo. Nie dbam o jakieś "share" czy też mp3. Prawdą jest, że brak tych funkcji to żenada w tym wieku, na szczęście mnie to nie dotyczy. Szału nie ma, konsola jest warta tyle, ile wyjdzie dobrych exclusivów. Wszystkie tytuły które są dostępne na PC nie są warte grania na PS4.