Sprzęt do gier

Playstation VR - unboxing i pierwsze wrażenia

przeczytasz w 1 min.

Gogle Playstation VR są w sprzedaży już od 13 października. Mamy już swój egzemplarz i ochoczo zabieramy się do intensywnych testów.

Na takie dni czeka się ze szczególną radością. Nie co dzień trafia się przecież okazja do przetestowania absolutnej nowości na rynku - a taką niewątpliwie są gogle Playstation VR.

Zaprezentowane zostały światu już jakiś czas temu, mieliśmy już nawet okazję wstępnie je sprawdzić, ale tym razem mamy swój własny egzemplarz w redakcji. Nie przedłużając więc tego wstępu zabieramy się za ich testowanie. Możemy zapewnić, że będą bardzo intensywne :)

Pełny test znajdzie się już wkrótce na naszej stronie, a więc bądźcie czujni. Jeśli natomiast nie chcecie czekać z ich zakupem - klikajcie w linki poniżej, aby czym prędzej je zamówić.

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  A można podłączyć ten sterownik VR pod PCta? Czy tylko to działa z konsolą?
  • avatar
   Radical
   -1
   Technologia pewnie i fajna tylko że lista gier wygląda jak kiepski żart. Nie ma też nic sensownego na horyzoncie tylko jakieś minigierki. dodatkowe tryby i inne pierdoły. Z takim podejściem technologia odejdzie w zapomnienie tak samo jak kontrolery ruchu bo sytuacja praktycznie identyczna.