Gry

Pokazano pierwsze fragmenty rozgrywki z gry Vampyr

przeczytasz w 1 min.

Dontnod pochwaliło się dość obszernymi fragmentami rozgrywki ze swojego nowego RPG.

O tym, iż kolejną produkcją studia Dontnod będzie Vampyr wiemy od dawna. Wprawdzie dość systematycznie o niej słyszeliśmy, ale okazji do spojrzenia na rozgrywkę jeszcze nie było. Aż do teraz.

Gra Vampyr prezentowana była na targach Gamescom 2016. Problem w tym, iż mowa tutaj o pokazie za zamkniętymi drzwiami i dlatego też materiały dość długo do sieci nie trafiały, a jeśli już to nie były szczególnie wysokiej jakości. Wreszcie opublikowano jednak taki, który ogląda się komfortowo.

Mamy tutaj zapis niemal 15 minut rozgrywki, jest okazja spojrzeć na ogólną mechanikę rozgrywki, starcia z przeciwnikami, a także poznać część arsenału i mocy bohatera (tym kim jest i jaki cel mu przyświeca pisaliśmy wcześniej). Warto jednak zaznaczyć, iż mowa tu o wersji pre-alpha.


Vampyr zadebiutować ma w przyszłym roku. Platformami docelowymi gry są komputery PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: PlayStation

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Lord_NeReVaR
    4
    Wygląda bardzo fajnie, tylko ta mimika twarzy (usta) przy dialogach wymaga poprawy i sama walka jest jakaś taka nijaka, ale to przez to że po ich poprzednich produkcjach mam wysokie wymagania a prawda taka że ta pre-alpha wygląda lepiej niż niektóre wydania premierowe, jeśli tylko fabuła będzie dobra i gra nie będzie krótka to chętnie zagram.