Gry mobilne

Pokemon GO - 80 nowych pokemonów w grze

przeczytasz w 1 min.

Myśleliście, że macie już je wszystkie? Nic bardziej mylnego - czas na rundę (i generację) drugą. Gra Pokemon GO została solidnie zaktualizowana.

Zebraliście już wszystkie pokemony w waszej okolicy? Spokojnie, to była dopiero pierwsza runda. Ekipa Niantic rozpoczęła udostępnianie ogromnej aktualizacji gry Pokemon GO, która wprowadza między innymi 80 nowych stworków do świata gry i naszego świata (wszak to jeden i ten sam).

Oznaczona jako 0.57.2 na Androidzie i 1.27.2 na iOS aktualizacja jest największą w niedługiej historii Pokemon GO. Przede wszystkim wydłuża listę pokemonów o 80 stworków z drugiej generacji (Gold & Silver) – to między innymi Chikorita, Cyndaquil i Totodile. 

Co jeszcze zostało dodane? Uwagę warto zwrócić przede wszystkim na nowe ubrania dla awatarów, kolejne rodzaje owoców do nęcenia pokemonów, zmodyfikowany ekran walk oraz tryb nocny. Zlikwidowano też oczywiście sporo błędów.

Ekipa Niantic obiecuje też dalsze wsparcie. W nadchodzących miesiącach możemy podobno spodziewać się między innymi wyczekiwanych pojedynków PvP. Lista pokemonów też pewnie będzie wydłużana, a trochę ich jeszcze zostało do dodania.

Pozostaje pytanie, czy to wystarczy, by przynajmniej częściowo przywrócić ogromną popularność Pokemon GO. Dziś bowiem po globalnym szaleństwie nie widać nawet śladu. Niantic jasno daje jednak do zrozumienia, że to jeszcze nie ten moment, w który można by tę grę przekreślić.

Źródło: Niantic Labs, VG247

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  1
  Dalej nie rozumiem czemu Niantec tak się ociąga z PokéGO, mieli największy hit w historii gier a stracili większość graczy.

  Wybaczymy im zmasakrowane serwery przez pierwsze tygodnie, ponieważ nie spodziewali się takiej popularności. Ale te update'y dające praktycznie nic nowego przez tygodnie a wręcz miesiące. Jak by robili porządne aktualizacje tak żebyśmy mieli teraz 3-4 generacje + walki miedzy graczami i wymiany pokémon-ów to zamiast 1 miliarda mieli by już 2 albo i wiecej.

  Według mnie to za razem największy fenomeny i fail zeszłego roku.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Po prostu trzeba więcej EVENT'ów a nie tak jak teraz raz na 2-3 misiące (na święta i teraz na walentynki), a po drugie muszą poprawić optymalizacje bo po poprzednim updeatie gra załącza się 2-3 razy dłużej do tego powinni coś zrobić żeby tak baterii nie drenowała i nie przegrzewała telefonu (zrobić jakieś ustawienia graficzne)
   • avatar
    SiLNOR3KI
    0
    Poza tym, przy pomocy nazwijmy to małego triku, można zbierać pokemony siedząc na kanapie przed tv. Nie, nikt nie banuje, dzieciak mówi, że cała szkoła u niego już łapie pokemony siedząc na ławce pod klasą...