Gry mobilne

Pokemon GO Plus lada dzień na rynku

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Już wkrótce będziesz mógł lub będziesz mogła złapać je wszystkie, nawet bez patrzenia na ekran smartfona.

Globalne szaleństwo związane z Pokemon GO już nieco ucichło, ale gra wciąż utrzymuje solidną pozycję. A czy można złapać je wszystkie, nie patrząc nawet na ekran smartfona? Jeszcze nie, ale za kilka dni się to zmieni. Firma Nintendo oficjalnie potwierdziła, kiedy opaska Pokemon GO Plus trafi do sprzedaży.

16 września 2016 roku – oto oficjalna data rynkowego debiutu opaski Pokemon GO Plus – ubieralnego akcesorium, które umożliwia bardziej komfortowe łapanie pokemonów. Gadżet łączy się z aplikacją na iOS lub Android poprzez Bluetooth i powiadamia użytkownika o stworkach i PokeStopach w pobliżu.

Opaska Pokemon GO Plus wibruje, aby poinformować trenera o znalezisku. Dodatkowo dioda świeci się na zielono, gdy w pobliżu jest pokemon lub na niebiesko, gdy natrafi się na PokeStop. Wówczas wystarczy już tylko wcisnąć przycisk i wszystko jest załatwione. Ile za ten gadżet życzy sobie producent? Około 170 złotych.

Źródło: Nintendo

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  ha ha ha, niezły schiz, zwłaszcza że popularność tych pokemonów leci na łeb :) w dół oczywiście. spóźnili się.
  9
 • avatar
  Konto usunięte
  A gdzie pokeballe, czapeczki, plecaczki itp? Bez tego to co to za trener ?
  6
 • avatar
  Dudi4Fr
  Za późno, o wiele za późno. Coraz mniej ludzi gra i średni czas na dzień na użytkownika a do tego zaraz zacznie robić się zimno i tyle będzie z Poké Go.
  5
 • avatar
  ADAMS1604
  nie ma się co dziwić że mniej ludzi gra, bo od wejścia gry na rynek, wchodzą aktualizacje jedynie poprawkowe, a nie wnoszą one nic "nowego" do rozgrywki ..
  3