Gry mobilne

Pokemon GO: PokemonoBranie w stolicy, a w USA ktoś złapał je wszystkie

przeczytasz w 1 min.

Dziś pod Pałacem Kultury i Nauki wielkie PokemonoBranie. Pewien Amerykanin już nie musi się w to bawić.

Emocje wokół gry Pokemon GO wcale nie maleją – jest wręcz przeciwnie. Aplikacja gości na coraz większej liczbie smartfonów, a cała „pokemania” jest już zauważalna praktycznie w każdym większym mieście na całym świecie.

Także w Polsce nie brakuje miłośników gry Pokemon GO. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę wiceprezydent Warszawy, Jarosław Jóźwiak, który postanowił zaprosić ich do wspólnego PokemonoBrania.

PokemonoBranie odbędzie się dzisiaj (22 lipca) w godzinach 16.30 - 20.30. Pod Pałacem Kultury i Nauki będzie można znaleźć wiele stworków (dzięki lure'om, w które zainwestują władze miasta). Choć samej gry można nie lubić, inicjatywa zdecydowanie jest warta pochwały.

Tymczasem jest już pierwszy gracz, który złapał je wszystkie (a właściwie 142, bo tyle można znaleźć w Stanach Zjednoczonych). To Nick Johnson z Brooklynu, który pochwalił się tym na Reddit. Jak sam mówi, nie miał zbyt wiele czasu na kolekcjonowanie (robił to po pracy), ale statystyki robią wrażenie: przeszedł 153,2 km oraz natknął się na 4629 pokemonów. Oto jego kolekcja:

A jak wam idzie łapanie pokemonów?

Źródło: VG247, Business Insider, Warszawa/Twitter

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Himoto
  2
  Zacna inicjatywa, tym samym niskim nakładem środków pieniężnych można łatwo przekonać do aktualnie rządzących władz miasta młodszy elektorat. Prosty ale skuteczny sposób :) Oby inne miasta miały podobne pomysły :) Swoją drogą Autorzy Pokemon Go powinni wydać wersję Tirp/Extreme, gdzie w jednym państwie można złapać 2-3 rodzaje stworków, taka wersja dla podróżników :P mogłoby to napędzić [minimalnie] turystykę :P a jeżeli to za ekstremalne to niech wydadzą wersję gdzie jedno miasto ma tylko jeden typ stworka :P

  Jak coś sam nie gram ale pomysły jak najbardziej do zrealizowania :)
  • avatar
   Agares
   -6
   A baterie jak ciągneło tak ciągnie.
   • avatar
    killerek132
    -6
    Kolejna idiotyczna gra dla bezmózgich debili, "spadli ze skały bo gonili pokemonka" w sumie selekcja naturalna, idioci giną bo gonią potworki... Ten świat schodzi na psy ? Nie, czasem wydaje mi się że przeciętny pies jest mądrzejszy podczas lizania sobie jajek od co niektórych.
    • avatar
     neXt___
     0
     Pewnie niedługo wprowadzą kolejne Pokemony. Z tego co wyczytałem, w uniwersum Pokemon znajduje się 721 stworków. Ludzie będą mieli co zbierać.