• benchmark.pl
 • Gry
 • Postal - odświeżona jatka trafi na PC i PS4 z nowym trybem Furia
Gry

Postal - odświeżona jatka trafi na PC i PS4 z nowym trybem Furia

przeczytasz w 1 min.

Przygotujcie się na Postal Redux - odświeżoną wersję dziewiętnastoletniej gry, która swego czasu narobiła sporo zamieszania.

Postal Redux

Gdyby gra Postal była Polką, byłaby już pełnoletnia. Jej producent – Running With Scissors – uznał, że to najwyższy czas, by przygotować jej odświeżoną wersję. Przygotujcie się na Postal Redux.

Wydana w 1997 roku izometryczna strzelanina Postal była niezwykle brutalna i wciąż może ona liczyć na stałe miejsce w sercach miłośników krwawej i bezwględnej rozgrywki – nawet pomimo faktu, że przez ostatnie dwie dekady doczekaliśmy się wielu bardziej przesuwających granice produkcji. 

Ekipa Running With Scissors zdaje sobie z tego sprawę i dlatego też zapowiedziała, że gra Postal Redux „zachowa wszystkie elementy, które przyniosły oryginalnemu Postalowi taką popularność”. Możemy ponoć liczyć na utrzymanie ponurego stylu graficznego, przerażającej atmosfery i wszechobecnej brutalności. 

Postal Redux zima

Na czym więc polegać będzie odświeżenie? Przede wszystkim na dodaniu obsługi nowych komponentów komputerowych i poprawieniu oprawy audiowizualnej. – „Postal Redux to list miłosny do naszych fanów” – mówią sami twórcy. Ulepszone zostanie też sterowanie oraz niektóre elementy mechaniki.

Nie oznacza to jednak, że zabraknie poważnych nowości. Producent zamierza dodać między innymi nowy tryb – Furia – w którym mnożnik punktów będzie się zwiększał w nagrodę za utrzymanie „ciągu” zabójstw. Mówi się też o dodaniu trybu kooperacji. No i jeszcze jedno – Postal Redux trafi nie tylko na pecety, ale też na konsole PlayStation 4.

Premiera w drugiej połowie roku.

Źródło: GameSpot

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sabaru
  9
  Ciekawe jakie wymagania będzie miała gra. Pewnie W10, DX12, 8GB w minimalnych, Gforce 970.
  • avatar
   M4St3R
   1
   Miło by było gdyby odświeżyli Postala 2. Mega ubaw przy tym był.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Pass.