Gry

Powstaje gra oparta na serialu Narcos

przeczytasz w 1 min.

Narcos to jeden z najlepiej ocenianych seriali dostępnych na platformie Netflix. Czy na jego podstawie uda się stworzyć równie dobrą grę? To już zadanie Curve Digital i Kuju.

Netflix to prawdziwy raj dla fanów seriali. Popularna platforma oferuje mnóstwo interesujących produkcji i nie będzie przesadą określenie, iż jedną z nich jest Narcos. Zaliczacie się do fanów tej produkcji? Być może zainteresujecie się również bazującą na niej grą.

A takową właśnie zapowiedziano. Gra będzie owocem współpracy Curve Digital z wytwórnią Gaumont, za prace odpowiedzialne ma być studio Kuju.

„Narcos to fantastyczna licencja, nad którą możemy popracować. Ten entuzjastycznie przyjęty serial Gaumont doskonale nadaje się do świata gier wideo, jesteśmy podekscytowani i dumni, że wprowadzimy to na rynek.” - Jason Perkins z Curve Digital

Niestety na ten moment brakuje informacji mogących przybliżyć rozgrywkę. Pewne jest jedynie to, iż fabuła bazować będzie na wydarzeniach z serialu (historia kolumbijskiego bossa narkotykowego).

Premiera planowana jest na wiosnę 2019 roku. Platformy docelowe to PC oraz konsole, najpewniej PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.


Widzicie w serialu Narcos potencjał na grę? Produkcję z jakiego gatunku obstawiacie?

Źródło: curve-digital

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    rTech
    2
    To nie przypadkiem GTA 6 miało być w takich klimatach wraz z Vice City?