Komputery

Zostań testerem sprzętu IT w redakcji - poszukiwany nowy autor

przeczytasz w 1 min.

Poszukujemy autora znającego się na sprzęcie komputerowym do testowania podzespołów i pisania artykułów.

Zadania

Główny cel to testowanie i opisywanie sprzętu komputerowego: obudowy, wentylatory, chłodzenie, zasilacze komputerowe, sprzęt sieciowy, laptopy itp. Zadaniem autora będzie stworzenie ciekawego artykułu.

Wymagania

  • dobra znajomość rynku technologicznego i nowości sprzętowych
  • umiejętność złożenia i skonfigurowania komputera
  • umiejętność przeprowadzenia testów wydajnościowych
  • umiejętność tworzenia ciekawych oraz unikalnych treści
  • sprawność w pisaniu: bez błędów językowych, wyrazistość przedstawiania wyników testów
  • wytrwałość: gotowość do ponownego zweryfikowania zdobytej wiedzy, poszukiwania nowych, dokładniejszych informacji
  • wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • wynagrodzenie
  • możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy
  • szczegółowe szkolenie i wytyczne dot. tworzenia treści
  • możliwość obcowania z najnowszym sprzętem (czasami nawet jeszcze niedostępnym w sprzedaży)

Kontakt

Wiadomości prosimy wysyłać na adres [email protected], w temacie należy wpisać "tester sprzętu".

Szczegóły dotyczące współpracy, omówimy z zainteresowanymi osobami.