Gry PlayStation 4

Tak wygląda Predator: Hunting Grounds

przeczytasz w 1 min.

W maju po raz pierwszy usłyszeliśmy o grze Predator: Hunting Grounds – najnowszej produkcji z bohaterem, który zasługuje na porządną strzelaninę. Czy ta taka będzie? Zdanie na ten temat wyrobić sobie pozwala pierwszy gameplay zaprezentowany na Gamescomie.

Podczas targów Gamescom 2019 światło dzienne ujrzał pierwszy zapis rozgrywki z Predator: Hunting Grounds – asymetrycznej strzelaniny wieloosobowej, w której grupa łowców staje do walki z kosmicznym myśliwym (i nie tylko), a akcję obserwuje się z perspektywy pierwszej osoby.

Jeśli jesteście ciekawi, jak prezentuje się najnowsze dzieło studia IllFonic (które niedawno dało nam Friday the 13th: The Game), to wiecie już pewnie, co robić. Dodajmy tylko, że poniższy materiał, choć nie jest szczególnie długi, to pozwala spojrzeć na to, jak wygląda rozgrywka zarówno z perspektywy człowieka, jak i Predatora. Słowa jednak słowami, zobaczcie sami:

Predator: Hunting Grounds - gameplay trailer z Gamescom 2019:

Aktualnie jedyną potwierdzoną platformą docelową gry Predator: Hunting Grounds jest PlayStation 4. Premiera natomiast odbyć ma się w bliżej nieokreślonym momencie 2020 roku. Czekacie na ten tytuł czy też po obejrzeniu tego nowego materiału zupełnie straciliście wiarę, że to może się udać?

Źródło: PlayStation, Polygon

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!