Gry

Premiera Agony ponownie przesunięta

przeczytasz w 1 min.

Przedstawiciele Madmind Studio potrzebują więcej czasu na dopracowanie gry. Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie fakt, że słyszmy to nie pierwszy raz.

Wielkimi pokładami cierpliwości wykazywać muszą się gracze czekający na Agony. Przedstawiciele Madmind Studio poinformowali, iż premiera gry została ponownie przesunięta.

Można zacząć gubić się w tym, który to już raz przekładany jest debiut Agony. Przypomnijmy zatem jedynie, że ostatnio zakładano termin 30 marca. I on nie zostanie jednak dotrzymany. Co więcej, tym razem twórcy nie chcą już ryzykować i nie podają konkretnej daty premiery gry.

Zapewniają jedynie, że pojawi się ona tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Z oficjalnego komunikatu dowiadujemy się, iż za całą sprawą stoi chęć dopracowania wszystkich szczegółów. Dodano też, ze nie zmieniają się platformy docelowe, cały czas mowa o PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Jednocześnie podano listę wersji językowych. Początkowo będzie ich 9, w tym polska. Trudno jednak o inny obrót spraw, mowa przecież o rodzimej produkcji. Madmind Studio ma swoją siedzibę w Bydgoszczy.


Źródło: dsogaming, Agony Game

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Sharimsejn
    0
    Czy to efekt YT czy obraz tej gry strasznie szarpie?