Gry PlayStation 4

Premiera Dead Rising 4 na PS4 w grudniu

przeczytasz w 1 min.

Moda na gry z zombie chyba nigdy się nie skończy. Dead Rising 4 znany już właścicielom PC oraz Xbox One zmierza na kolejną platformę.

Nie macie jeszcze dość gier z zombie? Jeśli nie, a jednocześnie korzystacie z konsoli PlayStation 4 to być może zainteresują Was ostatnie informacje na temat Dead Rising 4.

To tytuł, który dobrze znany jest już właścicielom PC oraz Xbox One. Już od pewno czasu mówiło się, że trafi także na platformę Sony. Wreszcie ujawniony został konkretny termin. Zainteresowani zakreślać mogą w kalendarzach datę 5 grudnia.

Warto zaznaczyć, że oferowany będzie pakiet Frank’s Big Package. Znajdzie się w nim gra z wydanymi już aktualizacjami oraz przygotowanymi przez twórców dodatkami.

Gdybyście o Dead Rising 4 jednak nie słyszeli, mowa tutaj o produkcji studia Capcom, w której stawić trzeba czoła przywoływanym już zombie. Gra oferuje tryb kampanii oraz kooperację dla 4 graczy. Spodziewać można się sporego, otwartego świata i ogromnego wyboru narzędzi do walki.

Źródło: Dead Rising

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  0
  Może niech zaczną od robienia dobrych portów na PC i łatek, by chodziło, jak należy, a nie dodatki i DLC do nabijania kasy z konsolowych...
  • avatar
   ShifteD
   0
   co Michael De Santa robi na zdjęciu ? :)