Gry komputerowe

Premiera dodatku Zatopione skarby do gry Anno 1800

przeczytasz w 1 min.

Od premiery Anno 1800 minęło już kilka tygodni, a więc nie można dziwić się, że producent rozpoczyna rozbudowywanie gry o dodatkowe elementy. W ręce graczy oddawany jest właśnie pierwszy dodatek.

Anno 1800 zaliczyło świetny debiut, a więc nie można dziwić się, że Blue Byte Software i Ubisoft z entuzjazmem podchodzą także do debiutu dodatku Zatopione skarby. Tym bardziej, że zaoferuje on naprawdę sporo.

Przynosi nową mapę, która wedle zapowiedzi jest 3-krotnie większa niż istniejące do tej pory. Poza tym pojawia się nowy, europejski wątek fabularnym, a w osiąganiu wyznaczonych przez twórców celów pomoże współpraca ze Starym Nate’em. Dzięki niemu można będzie wejść w posiadanie najbardziej cennych przedmiotów, w tym parostatku z dzwonem nurkowym. Łącznie dodatek wprowadza ponad 100 kolejnych przedmiotów. Trzeba jednak zaznaczyć, że do cieszenia się dodatkiem wymagany jest 3 poziom rozwoju własnego imperium.

Anno 1800 w wersji cyfrowej można kupić w Ubisoft Store oraz w sklepie Epic Games. Dodatek Zatopione skarby kosztuje 99,90 złotych w ramach przepustki sezonowej lub 49,90 zł.

Jednocześnie do sprzedaży trafia Anno 1800 w wydaniu Gold, z dostępem do wszystkich planowanych dodatków. Tutaj koszt zakupu wynosi 379,90 zł.

Więcej informacji o grze znajdziecie w naszej recenzji.

Źródło: Ubisoft Polska

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    DzikiWariat
    1
    Ubisoft chyba upadł na głowę z cenami swoich dodatków - niemal jak pełnoprawna gra a season pass upoważnia cię co najwyżej do zniżki 50%. To jest jakiś żart. To samo w Division2 - zalogowałem się po przerwie od zakupu ekskluzywnej pełnej wersji a tam połowa drzwi zamkniętych i dopłacaj za kolejne misje. Niesmaczne.