Premiera niektórych filmów jeszcze na HD DVD

przeczytasz w 0 min.

Jeśli weszliście w posiadanie odtwarzacza HD DVD i już wiecie, że jego przyszłość nie rysuje się w najlepszych kolorach, mamy dla Was wiadomość, która może nieco przytłumić zły nastrój. Niektóre wytwórnie nadal planują wypuszczenie filmów na nośniku promowanym dotychczas przez obóz Toshiby. Głównie chodzi o filmy, których premiera została zaplanowana jeszcze przed podjęciem decyzji przez firmę.

Wśród wytwórni, która mają w planach wypuszczenie filmów na HD DVD jest oczywiście Paramount Pictures, Dreamworks oraz Universal. Ta ostatnia bardzo szybko zareagowała na plany Toshiby i ogłosiła błyskawiczne przejście na Blu Ray. Kilka tytułów na pewno pojawi się jeszcze w najbliższych trzech miesiącach. Co ciekawe mogą dziać się bardzo ciekawe rzeczy - cenowe. Część wytwórni na pewno będzie chciała upłynnić filmy za "dobre" ceny. Bardzo możliwe, że w ślad za nimi pójdą sklepy.


Czy ceny filmów na HD DVD pójdą w dół? Zobaczymy w przeciągu najbliższych tygodni. Co ważne, jeśli kupimy napęd combo (HD-DVD/Blu-Ray), to zakup nośnika HD DVD nie okaże się mało przyszłościowy.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login