Premiera niektórych filmów jeszcze na HD DVD

przeczytasz w 0 min.

Jeśli weszliście w posiadanie odtwarzacza HD DVD i już wiecie, że jego przyszłość nie rysuje się w najlepszych kolorach, mamy dla Was wiadomość, która może nieco przytłumić zły nastrój. Niektóre wytwórnie nadal planują wypuszczenie filmów na nośniku promowanym dotychczas przez obóz Toshiby. Głównie chodzi o filmy, których premiera została zaplanowana jeszcze przed podjęciem decyzji przez firmę.

Wśród wytwórni, która mają w planach wypuszczenie filmów na HD DVD jest oczywiście Paramount Pictures, Dreamworks oraz Universal. Ta ostatnia bardzo szybko zareagowała na plany Toshiby i ogłosiła błyskawiczne przejście na Blu Ray. Kilka tytułów na pewno pojawi się jeszcze w najbliższych trzech miesiącach. Co ciekawe mogą dziać się bardzo ciekawe rzeczy - cenowe. Część wytwórni na pewno będzie chciała upłynnić filmy za "dobre" ceny. Bardzo możliwe, że w ślad za nimi pójdą sklepy.

Czy ceny filmów na HD DVD pójdą w dół? Zobaczymy w przeciągu najbliższych tygodni. Co ważne, jeśli kupimy napęd combo (HD-DVD/Blu-Ray), to zakup nośnika HD DVD nie okaże się mało przyszłościowy.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!