Smartfony

Z Londynu na żywo - premiera Honor 20 i 20 Pro

Karol Żebruń | Redaktor serwisu benchmark.pl
2 komentarze Dyskutuj z nami

Londyn już od lat pełni rolę dyżurnej lokalizacji dla światowych premier smartfonów. Szczególnie tych, które nie bardzo mogą być promowane za oceanem. Tym razem gościmy na premierze Honor 20 i 20 Pro.

#CaptureWonder - to hasło przyświeca premierze najmocniejszym fotograficznie smartfonom Honor na pierwszą (bo kto wie co zdarzy się jesienią) połowę 2019 roku. Przebieg prezentacji Honora 20 i 20 Pro możecie śledzić wraz z nami oglądając oficjalną transmisję z premiery #Honor20Series.

Podczas oglądania transmisji można komentować wydarzenie i produkt na stronie transmisji, a przy odpowiedniej aktywności pojawią się opcje, które umożliwiają udział w konkursie, którego główną nagrodą jest Honor 20 (6/128 GB). Szczegóły udziału znajdziecie na tej stronie. Strumień z premiery dostępny jest także na Twitchu.

Śledź na żywo nasz Twitter

 

Źródło: inf. własna, Honor

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Dudi4Fr
    Jeszcze nie wyszedł a już trup [*]
  • avatar
    mokry_kot
    Właściwie to kogo ta firma będzie obchodzić za parę miesięcy skoro Google, Qualcomm, Intel i Broadcom praktycznie wypowiedziały tej firmie współpracę. W praktyce Huawei dzięki swojej szpiegowskiej polityce usunęło się z rynku...