Smartfony

Z Londynu na żywo - premiera Honor 20 i 20 Pro

przeczytasz w 1 min.

Londyn już od lat pełni rolę dyżurnej lokalizacji dla światowych premier smartfonów. Szczególnie tych, które nie bardzo mogą być promowane za oceanem. Tym razem gościmy na premierze Honor 20 i 20 Pro.

#CaptureWonder - to hasło przyświeca premierze najmocniejszym fotograficznie smartfonom Honor na pierwszą (bo kto wie co zdarzy się jesienią) połowę 2019 roku. Przebieg prezentacji Honora 20 i 20 Pro możecie śledzić wraz z nami oglądając oficjalną transmisję z premiery #Honor20Series.

Podczas oglądania transmisji można komentować wydarzenie i produkt na stronie transmisji, a przy odpowiedniej aktywności pojawią się opcje, które umożliwiają udział w konkursie, którego główną nagrodą jest Honor 20 (6/128 GB). Szczegóły udziału znajdziecie na tej stronie. Strumień z premiery dostępny jest także na Twitchu.

Śledź na żywo nasz Twitter

 

Źródło: inf. własna, Honor

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  0
  Jeszcze nie wyszedł a już trup [*]
  • avatar
   mokry_kot
   0
   Właściwie to kogo ta firma będzie obchodzić za parę miesięcy skoro Google, Qualcomm, Intel i Broadcom praktycznie wypowiedziały tej firmie współpracę. W praktyce Huawei dzięki swojej szpiegowskiej polityce usunęło się z rynku...