Gry

Premiera Sniper: Ghost Warrior 3 za około rok

przeczytasz w 1 min.

Najbardziej gorączkowo wyczekujący gry nie będą zadowoleni.

Sniper: Ghost Warrior 3

Wprawdzie Sniper: Ghost Warrior 3  pojawił się na targach E3 2015, ale prezentacja daleka była od oczekiwań. Nie ma się jednak czemu dziwić, ponieważ okazuje się, że do premiery gry pozostaje jeszcze naprawdę dużo czasu.

Marek Tymiński, prezes CI Games, powiedział ostatnio na ten temat nieco więcej. Najbardziej gorączkowo wyczekujący gry nie będą jednak zadowoleni, ponieważ Sniper: Ghost Warrior 3 pojawi się dopiero w drugim, a być może nawet w trzecim kwartale przyszłego roku. Poznaliśmy również przybliżony koszt produkcji gry.

„Premierę Snipera 3 planujemy za około rok, czyli w II kw. 2016 r. lub na przełomie II i III kw. Jeśli chodzi o koszt produkcji, to będzie zbliżony do kosztów wyprodukowania Lords of the Fallen [ponad 30 mln złotych - przyp. red.] lub nieco wyższy. Budżet marketingowy będzie ustalony na kilka miesięcy przed premierą.”

Co ciekawe, mimo skromnej prezentacji na wspomnianych targach E3 Sniper: Ghost Warrior 3 spotkał się z ciepłym przyjęciem i polski producent radości z tego faktu nie kryje.

„Jestem bardzo zadowolony z tego, jak nasza gra została przyjęta na E3 i z reakcji graczy. To jest dobry zwiastun na przyszłość. Widzę ogromny potencjał komercyjny tej gry i mamy aspiracje, żeby otrzymała ona wysokie noty.”

Przypominamy, iż Sniper: Ghost Warrior 3 powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Źródło: sniperghostwarrior3, pap

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  mesjan
  7
  Ja pograłem w część 2. Liniowe chodzenie i strzelanie do napotkanych wrogów było nudne jak flaki z olejem. Już bardziej mi się podobał Far cry 3 gdy otrzymałem dostęp do lepszej snajperki. Można było samemu obrać taktykę i odpowiednie miejsce do oddawania strzałów.
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   W 1 cześć zagrałem ( niestety ), 2 ominąłem a 3?
   Zobaczymy co z tego wyjdzie
   • avatar
    Gonsiorr
    1
    Odkąd zagrałem w Sniper Elite 1 ( mało kto pamięta te grę), nie spotkałem nic lepszego w tej tematyce. Gra na każdym poziomie stanowiła wyzwanie, wrogowie nie stali jak słupy i nie czekali na egzekucję. Jak po tym zagrałem w Ghost Warrior 1 to byłem wielce rozczarowany.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Może w końcu wydadzą coś co nie będzie gównem. Enemy Front - jeden z najgorszych FPP w jakie grałem, Snajpery - kwintesencja gier za 19.99, Lords of the fallen to najbardziej zabugowany i najgorzej zoptymalizowany badziew ostatniego roku... Chociaż grafika ładna.
     Ja tej firmie nie wierzę.