Gry PlayStation 4

The Last of Us: Part 2 dopiero na PlayStation 5? Premiera opóźniona raz jeszcze

przeczytasz w 1 min.

Era PlayStation 4 powoli dobiega końca, ale jest jeszcze kilka głośnych tytułów, które rozbudzają ogromne apetyty. Niestety, The Last of Us: Part 2 jeszcze przez dłuższy czas ich nie zaspokoi.

Premiera The Last of Us: Part 2 opóźniona, nowego terminu nie podano

Oczekiwanie na The Last of Us: Part 2 staje się coraz bardziej bolesne. Dopiero pod koniec września zeszłego roku ujawniono, iż datę premiery ustalono na 21 lutego 2020 roku. Nieco później okazało się jednak, że zmieniono plany i zdecydowano się na 29 maja 2020 roku. Niestety, dziś dowiedzieliśmy się, że i ten termin nie zostanie dotrzymany.

W wydanym komunikacie przedstawiciele Naughty Dog poinformowali, iż premiera The Last of Us: Part 2 została opóźniona raz jeszcze. Co może niepokoić, twórcy nie są obecnie w stanie podać nowego terminu oddania gry w ręce graczy.

The Last of Us: Part 2 dopiero na PlayStation 5?

Nie dziwią w takiej sytuacji pytania związane z najczarniejszym scenariuszem, wedle którego na The Last of Us: Part 2 mielibyśmy czekać aż do momentu, w którym na rynku będzie już PlayStation 5. Oficjalnie powodem opóźnienia premiery jest panująca pandemia koronawirusa, która mogłaby być przeszkodą w dostarczeniu fizycznych egzemplarzy do sklepów i graczy.

Wierzycie, że właśnie o logistykę tu chodzi? A może twórcy wolą poczekać nieco dłużej z racji tematyki gry (świat zniszczony przez epidemię)? Warto też dodać, że prace nad nią nie zostały jeszcze ukończone, chociaż w tym samym komunikacie czytamy, że niewiele do tego brakuje.

Kiedy Waszym zdaniem The Last of Us: Part 2 trafi na rynek?

Źródło: Naughty Dog

Warto zobaczyć również:

Komentarze

28
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  2
  Jamam do Ciebie pytanie TOmaszu - dlaczego siejesz plotkę że ta gra będzie miała premierę dopiero na PS5?
  Jest zapowiedziana na PS4 a nie na PS5 więc po co tworzenie plotki? rozumiem że to clickbait ale nie potrzebujecie w obecnej sytuacji clickbaitów.
  • avatar
   kitamo
   0
   Nawet nie tyle o dostep do kopii chodzi tylko o fakt że premiera takiej gry nie może się odbyć gdy gracze siedzą w domach.
   Ta gra ma sprzedać konsole. Odbywają się eventy i sciągają tłumy ludzi.
   Wszyscy więksi gracze na rynku poprzekładają premiery gier aż sytuacja się ustabilizuje. Tu chodzi o kasę.
   • avatar
    bleblebIe
    -1
    Panowie jest przypał. Na tym złomie PlayStation nie da rady tego zrobić jak chcemy bo jest 20 fps. Trzeba robić downgrade dalej aż wyciągnie 30 fps.
    • avatar
     szymcio30
     -1
     Tylko czekać jak Cyberpunk pójdzie tą samą drogą? Obydwie gry robią latami a premiery wciąż opóźniają. Jak na razie to PS5 nie ma żadnego dobrego tytułu na start więc The Last of Us: Part 2 byłby dobrym posunięciem
     • avatar
      Konto usunięte
      -3
      Przecież to było do przewidzenia, wystarczy popatrzeć na grafikę z gameplay'a by dojść do wniosku że Ps4 by tego nie ogarnęło. Mogli przecież rzucić tylko na sklep cyfrowy.
      • avatar
       myszka91
       -4
       Na PS4 to będzie chodzić góra w niepełnym 840p.
       • avatar
        levusek1992
        0
        No i super. Zdąże przejść pierwszą część. Akurat ściągam sobie na PS3 ;D