Smartfony

Premiera Xiaomi Mi Max 3 coraz bliżej

przeczytasz w 1 min.

Zwolennicy bardzo dużych smartfonów będą zadowoleni. W przypadku Xiaomi Mi Max 3 wyświetlacz mierzyć ma bowiem aż 6,99 cala.

Ostatnie tygodnie przynoszą nam zwiększającą się liczbę doniesień na temat Xiaomi Mi Max 3. Atmosferę zaczyna podgrzewać sam producent co jednoznacznie wskazuje na to, że premiera zbliża się coraz większymi krokami.

Wciąż nie znamy dokładnego terminu, ale lada chwila powinno się to zmienić. Lei Jun, założyciel Xiaomi, opublikował na chińskim portalu społecznościowym zdjęcie prezentujące pudełko, w jakim zamknięty zostanie Xiaomi Mi Max 3. Można oczekiwać, że premiera odbędzie się w tym miesiącu.

Xiaomi Mi Max 3

Jeśli chodzi o specyfikację to najważniejszym punktem wydaje się wyświetlacz. Wszystko wskazuje na to, że będzie on jeszcze większy niż w poprzednich modelach z tej serii, mierzyć ma aż 6,99 cala - przy proporcjach 18:9 i rozdzielczości 1080x2160 pikseli. W zależności od wersji zobaczymy najprawdopodobniej 3 GB, 4 GB lub 6 GB RAM i odpowiednio 32 GB, 64 GB i 128 GB pamięci wewnętrznej. Spodziewać można się też podwójnej kamery głównej i baterii 5400 mAh.

Największą zagadkę stanowi procesor. Niektóre źródła wskazują na Qualcomm Snapdragon 636, inne na Qualcomm Snapdragon 710.

Źródło: weibo, gigazine.net (foto)

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sn00p
  4
  6,99 cala? Za mały!
  • avatar
   bodziokrak
   0
   Dopóki nie zrobią takiego żeby w razie czego schować się przed deszczem, nie jestem zainteresowany.
   • avatar
    tomaszkarla
    0
    Według przecieków, wersja Mi Max 3 Pro prawdopodobnie będzie dostapna z SD 710. Czekam na tę wersję z nieciepliwością, mój Z Ultra przydałoby już się wymienić ale niestety nie było do tej pory nic ciekawego :)