Gry

Prey 2 jednak porzucony - Bethesda potwierdza

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
11 komentarzy Dyskutuj z nami

Bethesda potwierdziła najczarniejszy scenariusz.

Prey 2 gra

Losy gry Prey 2 były w ostatnich miesiącach, a nawet latach, jedną z największych zagadek w świecie gier. Właśnie została ona rozwiązana, ale z pewnością nie w taki sposób, jak wielu by sobie życzyło.

Wprawdzie szybkiej premiery nikt się nie spodziewał, ale niektóre z nieoficjalnych informacji sugerowały, że prace idą całkiem dobrze. Od 2011 roku nad Prey 2 pracować miało Human Head Studios i wydawało się, że wreszcie dowiemy się czegoś z oficjalnego źródła. Tak też się teraz stało. Niestety.

Niestety, ponieważ Bethesda potwierdziła najczarniejszy scenariusz. Projekt o kryptonimie Prey 2 został porzucony i możemy zapomnieć o premierze tejże gry.

"Gra nie była zgodna z naszymi standardami jakości i dlatego zdecydowaliśmy się ją anulować. Nie rozwijamy jej już. [...] Nawet gdybyśmy ją wydali to nie miałaby szans na sukces." - Pete Hines

Zawiedzeni?

Źródło: ign, moviepilot

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Hedrox
  Zawiodłem się. Bardzo się zawiodłem. Pamiętam trailer z E3. Był genialny. Rzadko się widzi takie zajawki które miodnością dorównują Blizzardowi. I do tego muzyka Johnny'ego Casha. To mógł być oczekiwany przez wszystkich FPS i odskocznia od corocznie produkowanych tasiemców. W końcu jak często dostajemy futurystyczny FPS? Jak często jesteśmy kosmicznym łowcą nagród jak Boba Fett z gadżetami jak James Bond? Szkoda, że spierdzielili taki potencjał. Bo było go tyle, że obdarowali by tym co najmniej kilka gierek.
  20
 • avatar
  DyndaS
  Niech lepiej dają Fallout 4.
  14
 • avatar
  Konto usunięte
  Jak nie robią Preya to może biorą się na RUNE (Pozdrowienia dla tych co pamiętają). RUNE 2 był by świetny oczywiście jak by był zrobiony w takim stylu jak RUNE 1.
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  no szkoda :\
 • avatar
  Konto usunięte
  Żadna nowość, od 2013 czułem, że gry nie będzie. Szkoda, pozostaje jedynie pobrać sikkmod do preya i grać :D
  http://www.moddb.com/mods/sikkmod-prey
 • avatar
  Konto usunięte
  Wroci ale kij wie kiedy. Takie gry nie przepadna na wieki...