Gry

Prince of Persia - kolejna odsłona zapowiedziana

przeczytasz w 1 min.

Firma Ubisoft ogłasiła dziś, że w produkcji znajduje się już następna część uznanej przez graczy serii Prince of Persia.

Ubisoft zapowiedział dzisiaj kolejną odsłonę kultowego już cyklu Prince of Persia. Nowa gra nosić będzie podtytuł Zapomniane Piaski i zgodnie z oficjalnym komunikatem prasowym zawierać będzie wiele elementów cenionych przez fanów serii wprowadzając dodatkowo także sporo innowacji w rozgrywce.

Premiera Zapomianianych Piasków w wersjach przeznaczonych dla konsol nowej generacji oraz konsol przenośnych planowana jest już na maj 2010 roku. Niestety, na te chwile nie są znane żadne bliższe szczegóły dotyczące tejże produkcji. Bardzo prawdopodobne wydaje się jednak jej powiązanie z filmem kinowym Prince of Persia: The Sands of Time, którego światowy debiut również przewidziany został na koniec maja 2010 roku.

Źródło: informacja prasowa Ubisoft Polska, imdb.com

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  petrop3
  0
  Poprzednia wersja byla kiepska. Rozczarowała mnie na początku gry nie wierzylem ze ustawiłem na najwyższe detale miałem wrażenie jak bym grał w gre z przed 4-6 lat. Jakby jakąś kreskówka dla 12 to latków. Oby ta wersja się poprawiła
  • avatar
   Cr4sH
   0
   Mam to samo co przed mówca, oczekuje lepszej gry najlepiej z mrocznym klimatem jak w Duszy Wojownika.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Prince of Persia: Piaski czasu
    (...)
    Prince of Persia: Zapomniane piaski
    Prince of Persia: Piasek w bucie
    Prince of Persia: Do piaskownicy po piasek do kuwety
    Prince of Persia: Piasek Piaseczny revange
    Prince of Persia: Sprzątając całą pustynie
    Czysta komercja -.-
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Tak naprawdę w kwestii grywalności i oprawy dźwiękowej liczy się tylko :podstawowa trylogia" (Sands of Time, Warrior Within i The Two Thrones). To co ostatnio wydało Ubisoft to raczej jakaś zręcznościówka dla dzieci, które wcześniej nie znały Prince of Persia. Mam tylko nadzieję, że nie będzie tak jak z Avatarem (film będzie pewnie ciekawy ale gra słabiutka - a przynajmniej demo)
     • avatar
      elturu
      0
      A moim zdaniem ostatnie PoP było spoko na maxa. Klimat właśnie był chyba najlepszy ze wszystkich części.. Takie moje zdanie. Dodam, że grałem w poprzednie częsci więc mam punkt odniesienia. Pzdr