Projektory

Projektor Acera z czytnikiem kart

z dnia
Marcin Sieradzki | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Producent laptopów wprowadza na rynek multimedialny projektor, który ma nie tylko kusić swoją ceną, ale zapewniać możliwość odtwarzania filmów bezpośrednio z kart Flash jak i pendrive'ów.

  Warto przeczytać:
 

Kompaktowy projektor Acer K11 wyposażono w port USB i czytnik kart pamięci SDHC, które zapewniają dostęp do plików audio, wideo oraz graficznych. W urządzeniu zastosowano też port HDMI umożliwiający podłączanie źródeł sygnału o rozdzielczości HD oraz przesyłanie nieskompresowanych danych wideo i dźwięku.

Model K11 wyposażono w technologię DLP oraz lampę LED co oznacza, że w przyszłości nie będzie potrzeby wymiany lampy, a jej żywotność wyniesie około 20 tysięcy godzin - tj. ponad 833 dni ciągłej projekcji.

Waga projektora wynosi 610 gram przy wymiarach 122 x 116 mm. Acer K11 zapewniać ma jasność 200 lumenów ANSI i współczynnik kontrastu 2000:1. Ponadto, technologia Acer SmartFormat gwarantuje obsługę różnorodnych formatów obrazu, w tym 4:3 oraz 16:9.

Cena projektora K11 ma wynieść około 1519 zł.

Źródło: Acer

Komentarze

4
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Przy takiej zywotnosci to mozna zaczac rozwazac zakup projektora jako alternatywy dla LCD ...zeby jeszcze ta cena spadla do 1000zl.
 • avatar
  200 lumenow? moj ma 1000 ansi lumenow a jest projektorem przeznaczonym do zaciemnionego pomieszczenia, a z 200. co mozna zrobic?
 • avatar
  myślę że za bardzo zwracasz uwagę na "parametr". Mój LCD wisi na ścianie i świeci jak żarówka ale w nocy kontrast i jasność leci na zero.
  Ja np. w nocy mam dopiero czas na seriale czy jakiś program i z przyjemnością obejrzę na dużym ekranie. Cena akceptowalna, HDMI jest... poproszę 1 sztukę ;)