Mobile

Promocje NVIDIA z okazji Czarnego Piątku jeszcze trwają

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

NVIDIA kusi niższymi cenami na konsole SHIELD TV oraz wysokimi rabatami na ponad 30 gier.

Chyba każdy słyszał o Czarnym Piątku, a już z pewnością o promocjach, jakie z jego okazji przygotowała zdecydowana większość sklepów i producentów. Warto wspomnieć o ofercie firmy NVIDIA.

Przede wszystkim, z okazji Czarnego Piątku oficjalnego debiutu na polskim rynku doczekała się tańsza wersja konsoli SHIELD TV. Jest to zestaw bez kontrolera (specyfikacja techniczna pozostaje bez zmian) oferowany w promocyjnej cenie 699 złotych (normalnie kosztować ma 849 złotych).

W ramach tej samej promocji w cenie 849 zł dostępna jest podstawowa wersja SHIELD TV z kontrolerem (normalnie oferowana za 999 złotych).

NVIDIA

To jednak nie wszystko. Dla wszystkich posiadaczy urządzeń SHIELD przygotowano też promocję dotyczącą gier. Obniżono ceny ponad 30 tytułów, rabaty sięgają nawet 75%. Sięgnąć można m.in. po Doom 3: BFG Edition działający natywnie pod kontrolą systemu Android, czy znaną z PC serię LEGO oferowaną w usłudze strumieniowej GeForce NOW. Po szczegóły udać należy się na stronę NVIDIA.

Przypominamy o tym nie bez powodu. Niższe ceny na konsole oraz gry cały czas obowiązują (jeszcze dziś). Być może znajdą się zainteresowani.

Źródło: NVIDIA

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  xprzemcio
  O mały włos, nabrałem się na SHIELD TV.
  Na szczęście kupiłem w tej samej cenie Xbox S pod TV ...
 • avatar
  decrypterie
  ja mam dość Nvidii po weekendzie , chciałem kupić titana XP edycję starwarsa, z wysyłką do Irlandii, wchodzę na angielską stronę Nvidii to nie wysyłają do Irlandii a więc wszedłem na Polska mówię zamówię do PL a potem poczta do Irlandii i co? i to że na polskiej stronie wogole nie oferują titana Xp w edycji star Wars, po kilku telefonach do Kanady Polski i Anglii odpuściłem, nawet telefoniczny customer Care Nvidii na Polskę mówi tylko po Angielsku , jakiś żart.
 • avatar
  Gatts-25
  Trzeba być na prawdę twardym fanem marki gdy chce się kupować zwłaszcza teraz takie produkty jak TITAN XP czy G1080Ti.
  Przecież ich wartość w przyszłym roku będzie maksymalnie wynosiła tyle ile teraz kosztuje VEGA 56.
  Podaję maksymalnie bo cena może być jeszcze niższa a wszystko za sprawą niskopoziomowych API.
  Niestety ale deweloper ,który dalej będzie używał DX11 nie będzie mógł swojej produkcji zaliczyć do AAA bo graficznie różnice są teraz widoczne zwłaszcza w oświetleniu i ilości szczegółów.
  Prawda ,że jak ktoś będzie miał zacięcie do starych gier z DX11 to tylko NVIDIA się liczy.