Konsole do gier

Prototyp Xbox Series X na zdjęciach - finalna wersja konsoli nie powinna od niego mocno odbiegać

przeczytasz w 1 min.

Chociaż Xbox Series X ma przed nami zdecydowanie mniej tajemnic niż PlayStation 5, wciąż nie wiemy wszystkiego o nowej konsoli przygotowywanej przez Microsoft. Jest jednak spora szansa, że właśnie rozwiana została kwestia jej wyglądu.

Prototyp Xbox Series X na zdjęciach

Podczas oficjalnej zapowiedzi Xbox Series X producent ujawnił kształt obudowy, który jak się okazało nie został dobrany przypadkowo. Jednocześnie odsłonięte zostały jednak tylko dwie boczne ścianki, co nie dało pełnego obrazu urządzenia. Tym bardziej, że rendery na niedawnej konferencji AMD okazały się nieprawdziwe. Teraz jednak do sieci trafiły zdjęcia, które zdają się rozwiewać wątpliwości.

Mowa o zdjęciach prezentujących prototyp Xbox Series X. Są one o tyle cenne, że omawiają je również zaufane źródła. Taki wygląd prototypu konsoli potwierdził między innymi Brad Sams z portalu Thurrott. Nie sposób nie dostrzec, iż całość jest mocno zbliżona do finalnego projektu.

Jakie złącza posiada Xbox Series X?

Tak naprawdę jedyną większą zagadką w kwestii wyglądu Xbox Series X pozostawała tylna ścianka i to, jakie złącza producent zdecyduje się zastosować. Powyższe zdjęcia sugerują, iż gracze powinni nastawiać się na porty: zasilania, S/PDIF, 2x USB A, RJ-45 i HDMI-out.

O ile sam wygląd konsoli nie powinien się już zmienić, niektórzy zapewne będą trzymać kciuki, aby ostatecznie liczba złączy była nieco większa. Jak widać, brakuje tutaj HDMI-in, które można znaleźć w konsolach Xbox obecnej generacji.

Źródło: @tomwarren

Warto zobaczyć również:

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  CyberdyneSystems
  7
  Może to głupie ale często mnie to zastanawia dlaczego ludzie robiąc zdjęcia sprzętu elektronicznego nie pościerają znajdującego się na nim kurzu.
  O samy wyglądzie nowego Xboxa nie mam już nic do dodania temat był już wystarczająco wyczerpany w poprzednich artykułach gdzie wypowiadałem się pozytywnie na temat designu nowej konsoli od Microsoftu.
  • avatar
   Torrentowy Pirat
   -16
   Nie jest najgorzej, ale można zapomnieć o wsunięciu tej konsoli w TV rack na odtwarzacz blu ray, czy odbiornik AV. PS piąteczka wszędzie się wpasuje.
   • avatar
    ZiemoOne
    0
    Ta szpara pod portem ethernet to nie jest czasem slot na dodatkowy dysk "m.2"?
    • avatar
     Luiso
     0
     Tak jak do tej pory uważałem xboxy za ładne wizualnie tak ten wygląda beznadziejnie. Wszak to kolejna skrzynka pc. Zupełnie nie przypomina konsoli. Jeżeli chodzi o pudła to już bym wolał coś w stylu obudów silverstone . To pudło faktycznie wygląda jak nawilżacz powietrza lub filtrator powietrza z chińskiego portalu.