Smartfony

Przedsprzedaż Galaxy Note 7 rusza lada dzień - będą prezenty

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Zamówienia na Galaxy Note 7 składać można będzie już od najbliższego wtorku.

Tak jak przypuszczaliśmy, nie będziemy musieli długo czekać na pojawienie się w naszych sklepach Galaxy Note 7. Smartfona zakupić można będzie już za kilka dni.

I to dosłownie. Przedsprzedaż Galaxy Note 7 rusza w Polsce już w najbliższy wtorek, 16 sierpnia. Poinformował o tym sam producent, jednocześnie zaznaczając, że zakończenie przedsprzedaży planowane jest na 30 sierpnia.

Dlaczego również ta druga data jest w tym przypadku istotna? Decydując się bowiem na wcześniejsze zamówienie można będzie liczyć na prezenty - najnowszy model gogli do wirtualnej rzeczywistości (Samsung Gear VR2), a także pakiet usług GUARD, czyli m.in. ubezpieczenie wyświetlacza na wypadek uszkodzenia i przedłużenie gwarancji z dwóch do trzech lat.

Galaxy Note 7 oferowany będzie w przedsprzedaży w 3 kolorach - Onyx Black, Titanium Silver oraz Blue Coral. Producent zaznacza, że ilość egzemplarzy dostępnych w przedsprzedaży będzie ograniczona.

Cena? Niestety wciąż jej nie znamy. Sklepy sugerowały wcześniej 3999 złotych lub 3799,99 złotych. Z dwojga złego lepsza oczywiście ta druga opcja. Czekamy na potwierdzenie.

Źródło: samsung

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragonik
  1
  4 tysie za telefon za 1500zł zastanawiałbym się czy wziąć.
 • avatar
  Rica1
  0
  "ilość egzemplarzy dostępnych w przedsprzedaż(Y)" - literówka, do poprawy.
 • avatar
  ahael
  0
  To taki S7 w innej obudowie z rysikiem :=]
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Swietny sprzecik, wlasciwie najlepszy w tym momencie na rynku. Cena odpowiednia dla krajow rozwinietych.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Przy przedpremierowym zakupie Galaxy Note 7 dostaniemy w prezencie gogle rzeczywistości rozszerzonej, dzięki którym będziemy mogli zapoznać się z nową technologią i wkroczyć na całkowicie nowy poziom rozrywki :)