Odtwarzacze

Przenośny odtwarzacz Blu-Ray od Panasonic - ma nawet cyfrowy tuner TV

przeczytasz w 1 min.

Firma Panasonic chce wprowadzić do sprzedaży w Japonii (!) pierwszy na rynku przenośny odtwarzacz Blu-ray - DMP-BV100. Urządzenie nie tylko odtwarza płyty BD, lecz także posiada wbudowany tuner cyfrowy. Wyposażono je w 9-calowy ekran o rozdzielczości 1024x600 pikseli, a obraz 1080i może wyświetlać na zewnętrznym wyświetlaczu za pośrednictwem złącza HDMI.

Odtwarzacz wyposażono we wszystkie najnowsze funkcje i dekodery, takie jak: BD-Live, dźwięk Dolby TrueHD oraz DTS-HD MA, a także slot na karty SD oraz DLNA. Pełne ładowanie baterii trwa 7 godzin i pozwala na oglądanie filmu odtwarzanego z płyty przez około 2,5 godziny, podobnie jak audycji telewizyjnej.

Wymiary urządzenia wynoszą 256 x 202 x 58,7mm, a waga 1,7kg. Sprzęt pojawi się także w Ameryce i kosztować będzie 850€. Jego premiera ustalona jest na 15 marca i wtedy poznamy więcej szczegółów.

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Szymon331
    0
    Dla mnie to jest badziewie że tak się nieprofesjonalnie wyrażę. Po co odtwarzać film w wysokiej rozdzielczości na takim małym ekraniku gdzie zalet nowszej technologii nie doświadczymy.