Audio

Przenośny odtwarzacz Sansa Clip+ od SanDisk

przeczytasz w 1 min.

Firma SanDisk rozszerza ofertę sprzętową o nowy, przenośny odtwarzacz MP3 z serii Sansa. Clip+ to urządzenie dostępne w wersjach 2, 4 lub 8GB wbudowanej pamięci, posiada dodatkowo czytnik kart microSD, wspiera ponadto obsługę kart slotRadio™slotMusic™.

Odtwarzacz wyposażony został w jednocalowy wyświetlacz OLED, posiada tuner FM oraz wsparcie dla szeregu formatów audio: MP3, WMA, WAV, FLAC, OGG Vorbis oraz Audible.

Za źródło energii odpowiedzialny jest litowo-jonowy akumulator, który - według zapewnień producenta - umożliwi odtwarzanie muzyki do 15 godzin.

Santa Clip+ dostępny jest już w sklepie internetowym www.SanDisk.com i bestbuy.com w cenie 40$, 50$70$ odpowiednio za modele z 2, 4 i 8GB wbudowanej pamięci. Dostępność na terytorium Kanady i Europy planowana jest na okres świąteczny.

Źródło: TechConnect

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  0
  No nareszcie inżynierowie SanDiska pomyśleli i dali Clipowi czytnik MicroSD :D
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   klawo. bez zbednych wodotryskow graficznych. 8 gb + karta i kilka flakow sie zmiesci. pewnie w zestawie dziadowskie sluchawki.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Fajnie wygląda nowy Clip, do muzyki nic więcej nie trzeba ;)
    • avatar
     muszi
     0
     Oby sam klips jakoś lepiej trzymał się obudowy i była dodatkowa możliwość zawieszenia na pasku. Jeśli tak jest to chyba zamienię obecnego Clipa na + :)
     • avatar
      szawel
      0
      Ja ten klips gdzieś posiałem ;/ Do tego nie che mi się nosić 2 zabawek i słucham z telefonu, który ma microSD.