Gry

Przyszły rok bez nowej odsłony serii Far Cry?

przeczytasz w 1 min.

Być może Ubisoft zafunduje nam przerwę nie tylko od Assassin's Creed, ale i Far Cry.

Ubisoft daje nam odpocząć od serii Assassin's Creed. Nie doczeka się ona nowej odsłony nie tylko w tym, ale być może także w przyszłym roku. Wygląda na to, że podobna strategia może zostać przyjęta również w przypadku cyklu Far Cry.

Jednoznacznie wypowiedział się w tej kwestii Tommy Francois, wiceprezes wydawnictwa Ubisoft. W wywiedzie udzielanym redakcji IGN wypowiadał się on nie tylko zwięźle, ale i dość dosadnie.

„Powiem tak, wierzymy, że alpha powinna być gotowa rok przed premierą. Staramy się tego trzymać, dzięki czemu mamy czas potrzebny na dopracowanie gry i zadbanie o najwyższą jakość. Jeśli trzeba będzie w związku z tym pogodzić się z brakiem Assassin's Creed czy Far Cry w 2017 roku, p******* to.”

Oczywiście mogą pojawić się głosy, że do tej pory z najwyższą jakością gier bywało w przypadku Ubisoftu różnie. Nie można jednak zaprzeczać, że coś się zmienia. Od Assassin's Creed już odpoczywamy, być może odpoczniemy też od Far Cry. Jeśli dostaniemy później świetne gry to chyba warto poczekać, prawda?

Źródło: ubisoft, vg247

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  Czasy takie, że te gry nawet jak sa szlifowanie nienaturalnie długo to i tak cierpią na mnóstwo niedociągnięć.
  • avatar
   Fiona
   2
   Bosze, przecież to grozi falą samobójstw....

   Co będą robić ci biedni uzależnieni ???

   Strach z domu będzie wyjść, fala zombi na ulicach....
   • avatar
    michael85
    1
    Prawdziwe FC skończyło się na FC1. Później już były tylko mniej lub bardziej udane eksperymenty.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Jeśli trzeba będzie w związku z tym pogodzić się z brakiem Assassin's Creed czy Far Cry w 2107 roku, p******* to.”
     Mały błąd.
     • avatar
      kriswolf
      0
      Miałem ukończone 67% FC4, gdy podczas misji zbyt oddaliłem się lecąc helikopterem od celu, misja została przerwana a zaczynając od nowa podchodząc do heli gra zapętlała się i kończyła misję. Straciłem wszystko, broń, ulepszenia, udane wydarzenia karmiczne, zapisy. Nie chce mi się zaczynać od nowa. Koniec.
      • avatar
       rulax
       0
       Może to i dobre rozwiązanie. W FC3 zakończyłem grę w połowie, bo mi się znudziła. Oglądałem gry na jutubie - tez odniosłem wrażenie, ze po kilkunastu godzinach ludzie mają dość. Lepiej popracować nad czymś dopracowanym niż wypuszczać kolejnego gniota.