Karty graficzne

Quantum Break kontra zintegrowana grafika Intel Skylake

przeczytasz w 1 min.

Czy napisana pod biblioteki DirectX 12 gra w ogóle ruszy na integrze Intela?

Zintegrowana z procesorami Intel Skylake grafika HD 530 może nie należy do mocarzy, ale swoje potrafi. Dziś postawiliśmy przed nią prawdziwe wyzwanie - oto Quantum Break, gra wykorzystująca biblioteki DirectX 12.

Wyzwanie podjął procesor Intel Core i3 6100 i zintegrowana z nim grafika HD 530. Komputer pracował z pamięciami DDR4 3000 MHz. Wideo z gry przechwyciliśmy za pomocą zewnętrznęgo video grabbera, a konkretnie Avermedia LiveGamer eXtreme.

W końcu otrzymaliśmy potwierdzenie, że zintegrowane grafiki Intela faktycznie są zgodne z bibliotekami DirectX 12. Niewielka to pociecha w przypadku Quantum Break, bowiem przy użyciu HD 530 produkcja ta jest niegrywalna.

Źrodło: informacja własna

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  6
  A przetestujecie na pentium 4 ?
  • avatar
   Marucins
   6
   Ta gra jest niegrywalna w przypadku PC.
   Optymalizacja leży i kwiczy. Bezczelny producent miał gdzieś zrobienie porządnej konwersji skoro już na starcie podał takie wymagania, które nijak mają się do obrazu prezentowanego w grze.
   • avatar
    kitamo
    5
    A przetestujecie na pentium 4 ?
    • avatar
     BariGT
     3
     Dlaczego nie ma testow na normalnych kartach jak na kazdym innym portalu? Tylko co sie ukaze nowa gra - wpierw test na badziewnych integrach, ktore sie do tego po prostu nie nadaja.
     • avatar
      Paacz
      0
      Jestem cholernie mocno zaskoczony.. Moje marzenie poszło w las