Gry PlayStation 3

Rain: premierowy zwiastun klimatycznej przygodówki o niewidzialnym chłopcu

przeczytasz w 1 min.

Klimatu grze Rain, poza świetną oprawą wizualną i nastrojową muzyką skomponowaną przez Yugo Kanno, dostarcza przede wszystkim główny bohater.

Rain gra

Grafika, rozmach, długość gry? To wszystko ważne, ale spośród najważniejszych czynników decydujących o jakości gry bez wątpienia wielu z Was na pierwszym miejscu wymieniłoby klimat. To właśnie dla nich idealną propozycją wydaje się debiutująca w tym tygodniu gra Rain na konsolę Sony PlayStation 3. Klimatu, poza świetną oprawą wizualną i nastrojową muzyką skomponowaną przez Yugo Kanno, dostarcza przede wszystkim główny bohater, który jest… niewidzialny. Jego sylwetka i ruchy widoczne są dla gracza tylko dzięki upadającym strugom tytułowego deszczu.

Rain to przygodowo-logiczna gra przeznaczona na konsole Sony PlayStation 3 stworzona przez studio Acquire. Zadaniem gracza jest taka manipulacja elementami otoczenia, aby główny bohater mógł osiągnąć swój cel. Tym jest odnalezienie dziewczyny podobnej do niego, którą wcześniej zauważył oraz odkrycie przyczyny jego niewidzialności. Dla przykładu – gdy horda wrogo nastawionych do nas kreatur będzie chciała nas zaatakować, musimy schronić się w miejscu, gdzie głównego bohatera nie dosięgną krople deszczu.

Jako że rynkowa premiera gry Rain odbywa się już w tym tygodniu, firma Sony Computer Entertainment zdecydowała się na opublikowanie nowego zwiastuna produkcji. Możecie obejrzeć go poniżej:

Źródło: PlayStation Blog, TechnoBuffalo

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Balrogos
    2
    Dlaczego dobry gry robia na konsole ja bym z chęcia kupił i zapłacił dolary za Shadow of colossus czy ICO zagrał bym tez w Heavy Raina, w pierwszym przypadku jest emulator i gry PS2 z torrentów ale dla drugiej opcji nie będę kupywął konsoli tylko po to żeby zagrać w grę.