• benchmark.pl
 • Gry
 • Rainbow Six Siege dostaje ważną aktualizację - pojawia się polski GROM
Gry

Rainbow Six Siege dostaje ważną aktualizację - pojawia się polski GROM

przeczytasz w 1 min.

Do Rainbow Six Siege trafiają ciekawe nowości, w tym trzech kolejnych Operatorów.

Na rozwój Rainbow Six Siege narzekać chyba nie można. Zgodnie z obietnicami, Ubisoft udostępnia właśnie kolejną, bardzo ważną aktualizację.

Operacja Blood Orchid, bo o niej mowa, to nie tylko start trzeciego sezonu rywalizacji, ale również kilka istotnych nowości, które zauważalnie wpłynąć powinny na rozgrywkę. Na pierwszy plan zdecydowanie wysuwają się trzej nowi Operatorzy. To Lesion oraz Ying z SDU oraz Ela z polskiego GROMu. Najbardziej interesuje nas właśnie tan ostatnia postać. Oddajmy zatem głos twórcom, którzy najlepiej omówią jej wyposażenie i zdolności.

„Samoprzylepne miny Grzmot inspirowane są polskimi granatami przeciwpancernymi używanymi przez słynnych Cichociemnych podczas drugiej wojny światowej. Można je przyczepić do dowolnej powierzchni, a wyzwalana zbliżeniowo eksplozja ogłusza wszystkie cele w zasięgu i powoduje ich oszołomienie. Ten niezabójczy materiał wybuchowy został dostosowany do potrzeb Eli, która słynie z izolowania celów spośród lokalnej populacji w celu zakłócania możliwości użycia improwizowanych ładunków wybuchowych. Zgodnie ze swoją buntowniczą naturą Ela dysponuje jeszcze charakterystyczną czynnością, gdy jest poważnie ranna: może odpalić jedną, ostatnią minę ogłuszającą.”


Na Operatorach nowości się nie kończą. Twórcy postarali się też o dodatkową mapę - Park rozrywki, nowe skórki na broń oraz szereg poprawek. Te zapewniać mają nie tylko lepszą stabilność działania gry, ale i ładniejszą oprawę graficzną (udoskonalono między innymi oświetlenie, tekstury czy modele twarzy).

Właściciele Przepustki Sezonowej mogą sprawdzić nową zawartość gry już dziś. Inni poczekać muszą do 12 września.

Źródło: Ubisoft Polska, rainbow6.ubisoft

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  GROM jest znany, więc decyzja zrozumiała.

  BTW, komandosi na prawdę idą w bój ze słuchawkami nausznymi izolującymi dźwięki otoczenia?
  Wydawało mi się że w terenie doskonałe zmysły to podstawa..
  • avatar
   kamil_18_19
   4
   A co do gierki to spoko od skocznia do BF-ów czy CS gdzie Polskie bachory mordę drą, lub Ruskacze. Chociaż jak sięgnę pamięcią to Angielskie bachory też dają rade w darciu mordy.
   • avatar
    kamil_18_19
    3
    Grałem wczoraj i powiem tyle że jest masa masochistów, która co sezon buli za passa. Multum ludzi lata z Nowymi operatorami w tym także Elą.
    • avatar
     Pardek
     -2
     Nie zapomnijmy o polskiej postaci atakujących, 49-letnim Januszu którego gadżetem jest SIATKA Z CEBULĄ - 10 dorodnych cebul które służą do wykrywania obrony reaktywnej Jagera jak i do aktywacji pułapek takich jak mata Frost czy też pułapki Kapkana xD