Kontrolery do gier

Dużo przycisków i wysoka precyzja. Razer prezentuje dziwny kontroler do bijatyk

przeczytasz w 1 min.

Dzisiaj debiutuje Street Fighter 6. Fanów bijatyk powinien zainteresować Kitsune, czyli precyzyjny kontroler oferowany przez firmę Razer.

Dziś premiera Street Fighter 6. Debiut tej gry może oznaczać nową erę dla gatunku bijatyk. W związku z tym Razer zaprezentował właśnie Kitsune, czyli optyczny kontroler do gier stworzony z myślą o konsoli PS5 oraz komputerach PC.

Kontroler do bijatyk Kitsune - edycja specjalna

Razer Kitsune to urządzenie z zaawansowanym układem czterokierunkowych przycisków, który pozwala na wyeliminowanie błędów wejściowych. Nowe rozstawienie przycisków może być swego rodzaju "game changerem", szczególnie jeśli chodzi o osiągnięcia profesjonalnych graczy.

Technologia w Razer Kitsune

Razer wyposażył Kitsune w niskoprofilowe linearne przełączniki optyczne. Dzięki krótszemu czasowi aktywacji i błyskawicznej reakcji na działania, użytkownicy kontrolera mają okazję zyskać precyzję, która jest niezbędna w bijatykach. Producent zapewnia, że osoby, które zdecydują się na jego sprzęt, będą korzystać z technologii zaczerpniętej z klawiatuur do gier najwyżej jakości.

Kontroler do bijatyk Kitsune - edycja specjalna2

Kitsune to urządzenie przenośne. Sprzęt jest smukły, a jego obudowa zapewnia łatwe przechowywanie i konfigurację. Wygodnie mieści się w plecaku, a odłączany kabel USB typu C eliminuje kłopoty z ciągłym zwijaniem i rozwijaniem. To wszystko ma sprawić, że będzie mogła z niego korzystać każda osoba, która planuje uczestniczyć w lokalnych turniejach.

Kontroler współtworzony przez Capcom

Jednym z kluczowych aspektów Razer Kitsune jest fakt, że opracowano go we współpracy z firmą Capcom. Stosując się do standardów Capcom Pro Tour, konstrukcja zestawu Kitsune przestrzega zgodności z najnowszymi zasadami sterowania podczas walki.

źródło: materiały prasowe

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Vento87
  1
  1 kwietnia... nie 2 czerwca
  • avatar
   Dark Ofca
   0
   Sorka ale jaki dziwaczny? Autor wie jak wyglądają automaty do bijatyk od lat? Powiedziałbym że zrobili odpowiedni kontroler do bijatyk...
   • avatar
    CryptoBanan
    -1
    Aplikacja Crypto.Com służy do zakupu kryptowalut. Bezpiecznie kupisz Bitcoin, Ethereum, Cardano, Cosmos Atom, BNB, XRP i setki innych kryptowalut.
    Aplikacja Crypto.Com dostępna jest na Androida i. IOS. Zarejestruj się z mojego reflinka, przejdź proces KYC i zamów czerwona kartę Ruby a otrzymasz az 25$ w kryptowalucie Cronos na pierwsze zakupy!!!!
    Kliknij w link poniżej teraz! W tym momencie i dołącz do elitarnego grona społeczności kryptowalutowej i przygotuj się na nadchodzące hossę aby realizować gigantyczne zyski!!’
    Oto mój link polecający!!! Szybko go kliknij!!! I szybko się rejestruj. Najszybciej jak tylko potrafisz!!!
    To jest właśnie ten link ktory musisz kliknąć!!!! Pamiętaj aby zrobić KYC i zamówić przynajmniej kartę Ruby inaczej nie dostaniesz 25$!!!! Klikaj TERAAAAAAAAAAAZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    https://crypto.com/app/jjey2xxs9c
    • avatar
     PerfectDAY
     0
     Fani bijatyk z pewnością zrobią z niego użytek. Tego typu kontrolerów nie ma na rynku zbyt dużo.
     • avatar
      pawluto
      0
      Wajcha i cztery przyciski ...Tak sie kiedyś grało i było to najlepsze co mogło być do bijatyk.
      Zresztą nic nie zastąpi prawdziwego automatu do którego kiedyś by zagrać wrzucało się monetę... :)