Klawiatury

Razer zapowiada nową klawiaturę Lycosa

przeczytasz w 0 min.

Wielu maniaków gier PC zgodzi się, że najlepsza klawiatura dla graczy, która pojawiła się na rynku w ciągu kilku ostatnich lat to Razer Tarantula. Dziś Razer zapowiedział swoją najnowszą klawiaturę do gier, nazwaną Razer Lycosa. Została ona wyceniona na niecałe 80 dolarów.

W przeciwieństwie do Tarantuli, która nie posiadała podświetlenia na wszystkich klawiszach, nowa Lycosa jest w pełni podświetlona. Razer dostarcza funkcjonalność, która pozwala graczom na włączenie pełnego podświetlenia na Lycosie albo na podświetlenie jedynie klawiszy WASD, wykorzystywanych zazwyczaj do kontroli ruchu.


Wierzch klawiszy pokryty jest gumą, dzięki czemu palce nie ślizgają się po klawiszach w trakcie wielogodzinnej rozgrywki. Klawisze wykorzystują też technologię HyperResponse. Podobnie, jak Tarantula, Lycosa ma wbudowane porty mikrofonowe i słuchawkowe, a także port USB dla innych peryferiów.

Razer wykorzystuje tę samą 1000 Hz technologię Ultrapolling, co w niedawno zapowiedzianej myszce Lachesis. Pozwala ona na grę bez lagów ze strony myszy i klawiatury. Podstawkę na nadgarstki na klawiaturze można zdjąć, a sama klawiatura oferuje 10 modyfikowalnych profili oprogramowania, które pozawalają na przełączanie ich podczas gry.


Zainstalowana w klawiaturze pamięć pozwala na zapamiętywanie profili, dzięki czemu Lycosa może być wykorzystywana na komputerach bez konieczności instalowania na nich oprogramowania do niej.

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!

Witaj!

Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

Połącz konto już teraz.

Zaloguj przez 1Login