Gry na konsole

Red Dead Online się rozwija

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Wciąż znajdujące się na etapie produkcji Red Dead Online wiosną doczeka się kolejnych ciekawych nowości i zmian.

Red Dead Redemption 2 to genialna gra, ale jej tryb wieloosobowy wymaga dopieszczenia. Tym też Rockstar zamierza zajmować się w najbliższych miesiącach, a zapowiedziane zmiany zapowiadają się bardzo dobrze.

Już wiosną Red Dead Online doczeka się dużej aktualizacji. Będą kolejne rozdziały opowieści do poznania, zadania do wykonania oraz przedmioty do odnalezienia i późniejszego wykorzystania, ale też większe nowinki, jak na przykład system wrogości. Bazujące na systemie prawa i grzywien rozwiązanie pozwoli na rozwiązywanie sporów bez konieczności angażowania stróżów prawa.

Red Dead Online screen

Red Dead Online pozwoli także na wybór jednego z dwóch wariantów rozgrywki. Ofensywny nie będzie się wiele różnił od tego, co znamy z trybu swobodnego. Defensywny natomiast da graczom rozmaite przywileje, dzięki którym zabawa będzie po prostu przyjemniejsza i łatwiejsza – ten format sprzyjać będzie eksploracji rozległego świata gry.

Studio Rockstar zapowiedziało także udoskonalenia związane z kreatorem postaci, nowy rewolwer (LeMat) oraz dzienne wyzwania, a kolejne nowości już podobno są w drodze.

Przypominamy, że Red Dead Online znajduje się obecnie na etapie wersji beta. Ostatecznie ma to być jednak produkcja równie mocna (i równie dochodowa dla ekipy Rockstar) co GTA Online. Myślicie, że uda się powtórzyć ten sukces?

Źródło: Rockstar Games, Game Informer

marketplace

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  joker5513
  A ja Rockstara mam w 4 literach za olewanie PC'ciarzy i bojkotuje jego denne produkcje od czasów GTA San Andreas. Niech sobie produkują chłam dla ćwiczącym kciuki przed telewizorem w 30 klatkach. Ode mnie nie zobaczą ani złotówki.
 • avatar
  gameforever
  jakoś nie mogę się przekonać od online, fabularnie to majstersztyk, graficznie tym bardziej, usiadłem i wsiąkłem, ale online chyba nie dla mnie
 • avatar
  raffal81
  Ja fabularnie jestem zachwycony, online hmmm chyba muszę poczekać na zmiany.