• benchmark.pl
 • Gry
 • Tak wygląda Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered - premiera tuż, tuż
Gry

Tak wygląda Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered - premiera tuż, tuż

przeczytasz w 1 min.

Sianie spustoszenia na powierzchni Czerwonej Planety jeszcze nigdy nie wyglądało tak dobrze. Spójrzcie na zwiastun gry Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered, która zadebiutuje na rynku za niecały miesiąc.

Gra Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered została zapowiedziana pod koniec marca. Teraz otrzymaliśmy jeszcze zwiastun i ważną informację: na premierę nie trzeba będzie już długo czekać.

Początkowo THQ Nordic twierdziło, że odświeżoną wersję świetnej gry sprzed dziewięciu lat uda się wydać w drugim kwartale tego roku. Tak się nie stanie, ale opóźnienie jest minimalne, bo premiera gry odbędzie się 3 lipca 2018. Wydawca potwierdził przy okazji, że osoby, które mają oryginały w steamowych bibliotekach, otrzymają wersję „zremarsterowaną” za darmo.

Dodajmy, że Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered to ta sama produkcja, tyle tylko że dużo ładniejsza: są nowe tekstury, jest lepsze renderowanie cieni, jest robiący większe wrażenie system oświetlenia i nie brakuje też obsługi rozdzielczości 4K. Jak to wygląda? Naprawdę dobrze, o czym możecie się przekonać, oglądając poniższy zwiastun.

Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered – zwiastun gry

Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered zmierza na komputery oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Gra pozwoli wykorzystać moc drzemiącą w waszych gamingowych pecetach, PS4 Pro oraz Xbox One X.

Źródło: Dark Side of Gaming, THQ Nordic

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  byczsek
  5
  Fajnie, że remaster jest darmowy jak ma się pierwotną wersję :D Jak widać nie wszystkie firmy lecą na hajs
  • avatar
   MarTum
   3
   Ależ by było cudownie gdyby odświeżyli genialną część pierwszą!
   • avatar
    belker
    1
    Zacząłem w to grać parę lat temu, pograłem 20 minut i od tamtego czasu tego nie uruchomiłem, może remastering będzie dobra okazja ku temu by pobrać i skończyć grę. Choć w bibliotece mam sporo takich zaczęty z i nie skończonych czy nawet nigdy nie uruchomionych.