Gry na konsole

Red Game Without a Great Name: polski hit zmierza na PS Vita

przeczytasz w 1 min.

Na PS Vita zmierza polska gra, która może i nie ma świetnej nazwy, ale świetna bez cienia wątpliwości jest.

RGWaGN

Najprawdopodobniej na rynku nie pojawi się kolejny handheld od Sony, ale to nie znaczy, że PS Vita umiera. Już wkrótce nadarzy się kolejna okazja, by odkurzyć konsolkę, bo właśnie na nią zmierza polska gra, która może i nie ma świetnej nazwy, ale świetna bez cienia wątpliwości jest. 

Red Game Without a Great Name to logiczno-zręcznościowa gra 2D utrzymana w specyficznym, steampunkowym klimacie. Zadanie gracza polega na dotarciu do celu poprzez teleportowanie mechanicznego ptaka i omijanie pułapek rozstawionych na 60 poziomach. Tytuł ten jest bardzo wymagający, ale i naprawdę wciągający. Przekonać o tym mogli się już posiadacze urządzeń z systemem iOS.

Produkcja krakowskiego studia iFun4all zaliczyła naprawdę udany debiut w sklepie App Store – już w pierwszym tygodniu obecności tam została wybrana przez Apple do kategorii „Best New Games” i to w 120 krajach. Red Game Without a Great Name zbiera też pozytywne recenzje od redakcji z całego świata. Posiadacze PS Vita – teraz tytuł ten nadciąga na wasze urządzenia!

Źródło: iFun4all

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    SoulRak3r
    0
    hmmm, czemu vita?