• benchmark.pl
 • Gry
 • Rise of the Tomb Raider z materiałem pokazującym wyczekiwany przez graczy element
Gry

Rise of the Tomb Raider z materiałem pokazującym wyczekiwany przez graczy element

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że niektóre etapy wymagać będą sporej dawki logicznego myślenia.

Rise of the Tomb Raider

Oczekiwania w stosunku do Rise of the Tomb Raider są naprawdę duże, zwłaszcza po bardzo dobrej poprzedniej odsłonie serii. Bardzo dobrej, ale z pewnością nie idealnej, o czym wiedzą sami twórcy i chcą wyciągnąć stosowne wnioski.

Wielu graczy narzekało na przyśpieszenie akcji i jednoczesne zmniejszenie liczby grobowców. Dotychczasowe materiały z Rise of the Tomb Raider niestety również nie napawały pod tym względem optymizmem, ponieważ prezentowały dość dynamiczne ujęcia z rozgrywki. Na szczęście nie będzie chyba tak źle.

Ekipa zajmująca się pracami nad grą wspominała swojego czasu, że pojawi się tutaj wiele momentów, w których trzeba będzie nieco więcej pomyśleć. Najnowsze wideo zdaje się to potwierdzać. Prezentuje bowiem zmagania Lary w jednym z grobowców właśnie. Bohaterkę czeka sporo kombinowania, a także niebezpieczeństwa w postaci pułapek.


Warto przypomnieć, że Rise of the Tomb Raider uzyskało już status gold. To oznacza, że gra zawita do nas 13 listopada, ale tylko na konsolach Xbox. Premiera na PC i PlayStation 4 odbędzie się zdecydowanie później.

Źródło: polygon, wccftech

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  hasati
  4
  Dawać na PC :))
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Gra kupiona i zainstalowana na dysku. Szkoda że odblokuje się dopiero za miesiąc. Gdyby tak dało się zmienić datę w konsoli i uruchomić ją o miesiąc wcześniej
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    To prawda, ze gra bedzie naszpikowana mikroplatnosciami i DLC ?
    • avatar
     sirtyman
     -4
     Jeju! Ale jestem napalony! Ta pupa, ten biust, ładna buzia, inteligencja. Wrrrr, ihaaa!!! Pewnie nawet nie jest tak zmierzła jak moja stara.
     • avatar
      Anonim20
      0
      Już tak nie brońcie tych kart... bo do kampanii też można ich używać np. XP Boost ;]
      Frajerzy łykają co popadnie ;]