Gry

GTA 5 w wersjach na Xbox One i PS4 dostanie Rockstar Editor

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że Rockstar jeszcze przez jakiś czas nie zapomni o Grand Theft Auto V.

Rockstar Editor PS4 Xbox One

Wygląda na to, że Rockstar jeszcze przez jakiś czas nie zapomni o Grand Theft Auto V. Już wkrótce właściciele gry w wersjach konsolowych będą mogli cieszyć się z nowych elementów.

Premiera gry na PC nadeszła najpóźniej, ale w prezencie gracze korzystający z tej platformy otrzymali nie tylko lepszą oprawę graficzną, ale także kilka dodatkowych elementów. Jednym z najważniejszych jest bez wątpienia Rockstar Editor umożliwiający rejestrowanie, edytowanie i wrzucanie do Internetu materiałów z rozgrywki. Okazuje się, że szanse na to będą mieli także „konsolowcy”.

Rockstar Editor wzbogaci bowiem Grand Theft Auto V w wersjach na konsole Xbox One i PlayStation 4. Niestety tego samego nie powinni spodziewać się właściciele konsol poprzedniej generacji.

„Rockstar Editor to zaawansowane narzędzie, a więc wymaga dodatkowej mocy obliczeniowej. Nie będzie zatem zgodne z GTA V na starszych platformach, ale obecnie pracujemy nad wersją dostosowaną do Xbox One i PlayStation 4. Mamy nadzieję, że wypuścimy ją już latem tego roku lub tak szybko, jak tylko będzie gotowa.”


Inny element dostępny obecnie jedynie w komputerowej wersji gry to stacja radiowa The Lab. Również ona zawita jednak na konsole i tym razem ucieszyć mogą się także posiadacze starszych z nich - Xbox 360 i PlayStation 3. The Lab pojawi się szybciej niż Rockstar Editor, ponieważ będzie częścią jednej z najbliższych aktualizacji.

Źródło: gamespot

Komentarze

34
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  DonHugo
  6
  Żeby posiadacze konsol nie poczuli się urażeni,że R* o nich zapomniał.
  • avatar
   -AKATSUKI-
   -1
   Dopiero na konsole hehe zal mi zlamasow
   • avatar
    Michur
    -2
    Teraz mogą nagrywać jakiego mają skilla z auto aim oczywiście;)
    • avatar
     kryspin34
     -9
     No nareszcie po tym jak posiadacze PC testowali beta wersje.
     • avatar
      wdowa94
      0
      A ja mam inne pytanko- Co to za auto na screenie? Pytam o nazwę modelu w GTA