• benchmark.pl
 • Gry
 • Rockstar opublikował dwie tajemnicze grafiki. Wystarczyły do rozbudzenia apetytów na GTA 6 [AKT.]
Gry

Rockstar opublikował dwie tajemnicze grafiki. Wystarczyły do rozbudzenia apetytów na GTA 6 [AKT.]

przeczytasz w 2 min.

Rockstar nie zasypuje rynku nadmiarem gier, ale gdy już o cokolwiek się pokusi, zazwyczaj kończy się na rozmowach o wielkim hicie. W tym świetle nie dziwi wyczekiwanie jakichkolwiek informacji i szybkie dorabianie teorii do każdego, nawet małego kroku producenta.

AKTUALIZACJA, 01.03.2020

Redaktorzy Kotaku zdecydowali się stonować nastroje. Ich zdaniem obydwie omawiane grafiki nie oznaczają niczego konkretnego. Mają jedynie ładnie wyglądać, a aktualizacje na stronie internetowej producenta to także pochodne prac nad jej wersją mobilną. Zalecają solidne filtrowanie przecieków.

Nie da się jednak ukryć, że w przypadku tak głośnych tytułów łatwiej powiedzieć, niż zrobić. Jak wspomnieliśmy, GTA 5 wciąż sprzedaje się bardzo dobrze, ale ile osób chciałoby zobaczyć zapowiedź GTA 6? Wiele i niektórzy wciąż doszukują się w opublikowanych grafikach drugiego dna. Dodatkowo akcentowane jest, że producent umieszcza na swoim koncie w serwisie YouTube prywatne filmy.

ORYGINALNY NEWS

Tajemnicze grafiki na stronie Rockstar

Tym razem spory szum wywołały grafiki, jakie pojawiły się na oficjalnej stronie Rockstar. Pierwsza to kobieta-robot przytulająca się do logo producenta i szampan w tle. Błyskawiczne poddano całość analizie w głównej mierze skupiając się na butelce szampana, dostrzegając rocznik - 1998.

Pierwszy strzał to oczywiście nowa gra z akcją osadzoną w tym czasie. Tonujący nastroje przypominają jednak, że jest to rok, w którym oficjalnie powstało studio Rockstar.

GTA 6? Niekoniecznie. To może chociaż Bully 2

Tajemnicą poliszynela są prace nad GTA 6. Niektóre poszlaki wskazują, iż trwają one od 2017 roku. Trudno jednak nastawiać się na oficjalną zapowiedź. Z bardzo prostego powodu - pieniędzy. Kilkanaście dni temu przypominaliśmy, że GTA 5 ma już prawie siedem lat, a mimo tego notuje rewelacyjne wyniki sprzedaży. Ostatnie dziewięć miesięcy przyniosło 10 mln sprzedanych egzemplarzy i widać potencjał na kolejne. Zapowiedź GTA 6 mogłaby znacznie zredukować zainteresowanie GTA 5, a przecież nie zabija się dojnej krowy. Jakkolwiek to niewysublimowane porównanie.

Druga grafika to z kolei logo producenta w nietypowej formie, stylizowane na plakaty z lat 70. Tutaj mało kto widzi cokolwiek nawiązującego do GTA, zdecydowanie bardziej wielu osobom pasuje to do Bully 2. A to podobno drugi projekt rozwijany obecnie przez Rockstar.

Rockstar

Zapewne sprawa wyjaśni się w najbliższym czasie. Macie swoją interpretację omawianych grafik?

Źródło: vg247, @RealGeneralCaos, kotaku, @GTAVINR

Warto zobaczyć również:

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  Obstawiam że GTA 6 zabierze nas w przyszłość, być może na Marsa.
  • avatar
   develoop
   2
   Mnie bardziej zastanawia jak można nalać do kieliszka nie otwartego szampana :D
   • avatar
    rad3cze3k
    0
    Bez sensu artykul
    • avatar
     xGatki
     0
     Bully
     • avatar
      rTech
      0
      Obstawiam, że na obecne konsole dostaniemy Bully 2 a na nextgeny GTA 6
      • avatar
       pongo
       0
       Co to jest apetet?
       • avatar
        levusek1992
        0
        Ten robot mógłby sugerować coś pod Cyberpunka. Ale to by była za trudna walka. I były by jaja jak by zrobili leszy cyberpunk od redów xd
        • avatar
         diplodok
         0
         Autorem grafiki z szampanem jest według mnie Hajime Sorayama - jest to przynajmniej jego styl. Ale on tworzy tak dziwne i różne rzeczy że może to znaczyć...wszystko.
         • avatar
          tarzinio
          0
          A ja wam mówię, że coś z cyberpunkiem będzie. Muszą podwędzić klimat.
          • avatar
           PIRAT_PL
           0
           Fajnie by było gdyby pojawiła się zapowiedź kolejnej produkcji Rockstara, nie koniecznie od razu GTA VI.
           Jednakże wszystkim znany jest fakt, że Rockstar to mistrz w kwestii utrzymywania w tajemnicy wszelkich informacji na temat swoich produkcji.
           Dlatego można się doszukiwać jakichś nowych informacji, jednakże jeśli Rockstar niczego oficjalnie nam nie poda można sobie gdybać i szukać "drugiego dna".
           Czasami udaje się trafić ale to chyba bardziej dlatego, że rozstrzał przewidywanych lokacji, czasów przynajmniej w kwestii GTA jest tak ogromny że ktoś na pewno trafi w tą prawdziwą informację.
           Chyba że Rockstar opublikuje coś całkiem oderwanego od schematu....