• benchmark.pl
 • Gry
 • Sam Fisher na gościnnych występach w Ghost Recon: Wildlands [AKT.]
Gry

Sam Fisher na gościnnych występach w Ghost Recon: Wildlands [AKT.]

przeczytasz w 1 min.

Główny bohater serii Splinter Cell wybierze się na kolejną misję. Dlaczego producent zdecydował się właśnie na tę postać? Być może nie jest to przypadkowe.

Kilka dni temu Ubisoft ujawnił plany związane z dalszym rozwojem Ghost Recon: Wildlands. Nie odkrył jednak wszystkich kart, a okazuje się, że ciekawych pomysłów przedstawicielom producenta nie brakuje.

Gra wkroczyła już w drugi rok obecności na rynku. Najbliższa aktualizacja opublikowana zostanie 10 kwietnia. Jej zawartość omówiliśmy w podlinkowanym wyżej wpisie, ale Ubisoft zapowiadał, że wkrótce ujawni coś jeszcze. Tak też zrobił. W Ghost Recon: Wildlands pojawi się Sam Fisher, główny bohater serii Splinter Cell.

Informacje cały czas są dawkowane. Pełną prezentację misji, jaka czekać będzie na Sama zobaczymy 9 kwietnia.


Nie brakuje opinii, iż producent celowo wybrał właśnie tego bohatera i wkrótce zapowie nową część serii Splinter Cell. Trop może być słuszny, przecieki na temat takiego obrotu spraw pojawiają się już od pewnego czasu. Dobrym miejscem na oficjalną zapowiedź byłyby bez wątpienia targi E3 2018.

AKTUALIZACJA, 09.04.2018

Zgodnie z obietnicami, producent opublikował obszerniejszy materiał wideo, który dokładniej przybliża nadciągające nowości. W głównej mierze koncentruje się on oczywiście na postaci Sama Fishera.

„Graj ramię w ramie z Samem Fisherem w nowej darmowej misji dostępnej dla wszystkich graczy: infiltruj obóz Unidad Santa Cruz, aby zdobyć tajne informacje.”


Jednocześnie warto dodać, iż w dniach 12-15 kwietnia odbędzie się darmowy weekend z Ghost Recon: Wildlands. Zainteresowani będą mieli zatem okazję sprawdzić ten tytuł bez opłat.

Osiągnięte postępy zostaną zachowane w przypadku ewentualnego zakupu. Darmowy weekend zaplanowano z myślą o wszystkich platformach docelowych - PC oraz PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Ubisoft Polska

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  hollow_
  2
  Sam Fisher odszedł wraz z teorią chaosu.
  • avatar
   deton24
   0
   W ogóle animacje cichej likwidacji w Wildlands nie umywają się do tych z Blacklist. I nie zapowiada się żeby się to zmieniło.
   • avatar
    Radmen
    0
    Taaak Splinter Cell wróć w końcu!