Telefony

Samsung: Będziemy numerem 1

przeczytasz w 1 min.

Grunt to wiara w siebie. Ona podobno przenosi góry.

 Warto przeczytać:
 

Znany kompozytor stworzy dzwonki dla telefonu LG

Samsunga, jeszcze kilka lat temu całkowicie outsiderowego producenta telefonów komórkowych, czeka ciężka batalia. Firma przyznaje bowiem, że w przeciągu 2-3 lat chce się stać globalnym liderem w kategorii "produkcja telefonów komórkowych".

Trudno odmówić faktu, iż wszystko rzeczywiście zmierza w tym kierunku. Telefony marki Omnia pozwoliły Samsungowi zbudować wizerunek poważnej firmy, a od momentu, gdy firma współpracuje z Google i ichnim Androidem, branżowcy zaczynają traktować ją z pełną powagą i szacunkiem. Rok kończy z prawdopodobnie najlepszym modelem 2010 na koncie - Samsung Galaxy S oraz autorskim tabletem, który rzuca rękawicę iPadowi.

Samsung musi przede wszystkim przegonić Nokię, a jak słusznie zauważył redaktor phandroid.com, biorąc pod uwagę opinię Finów na temat Androida, nikt nie miałby nic przeciwko temu. W swojej wypowiedzi koreański koncern podkreśla też, że ich produkcja rozsiana jest po całej Azji, ale to właśnie w ojczyźni składane będą te najlepsze i najbardziej prestiżowe modele telefonów.

Źródło: phandroid

Polecamy artykuły:  
Optymalne karty graficzne do NFS: Hot Pursuit
Wyścig trwa - 2x GF GTX 460 vs 2x Radeon 6850
TOP-10: Dyski twarde i SSD

 

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  hideo
  0
  kurcze, nie wierzę w ten ich numer 1, osobiście nie przepadam ogólnie za produktami Samsunga, wolę np. Sony i inne
  • avatar
   Fourth Illusion
   0
   ten galaxy s podobam i sie akurat ze wzgledu na qwerty ;] w koncu pomysleli
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    "tabletem, który rzuca rękawicę iPadowi." hahaha gdyby przynajmniej kosztował mniej.. nie wiem jak w ogóle można mówić że Samsung konkuruje z IPadem...
    A co do telefonów to nie do pomyślenia jest to co oni wyrabiają - jak można było wypuścić na rynek telefon nie pisząc na niego sterowników.. ten telefon (i5700) nawet jako wersja testowa to katastrofa
    • avatar
     Rafal_0
     0
     Samsung numerem 1 całkiem możliwe, jak samsung zawarł współpracę z google to jego sytuacja się znacznie poprawiła, wcześniej jego systemy (producenta) były beznadziejne, najlepsze systemy producenta to Sony Ericssona.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Parafrazując Pratchetta:
      Wiara to potężna siła, chociaż jeśli chodzi o przenoszenie gór, to wyraźnie przegrywa z grawitacją :)