Smartfony

Premiera smartfona Samsung Galaxy Alpha już 4 sierpnia

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że już za kilka dni Samsung zaprezentuje kolejnego smartfona. Czego spodziewać się po Galaxy Alpha?

Samsung Galaxy Alpha smartfon premiera 4 sierpnia

Wygląda na to, że już za kilka dni Samsung zaprezentuje kolejnego smartfona. Tym razem ma być to model Galaxy Alpha, o którym w ostatnich tygodniach mówiło się naprawdę sporo.

Najprawdopodobniej nie będzie to tak gorąca premiera, na jaką zanosiło się jeszcze jakiś czas temu. Początkowo sugerowano bowiem, że może być to urządzenie nawet ciekawsze niż Galaxy S5. W świetle niedawnych doniesień będzie to jednak model nieco słabszy, ale jednocześnie nie wypada stwierdzić, że nie wart uwagi.

Chyba największy problem w tym, iż Galaxy Alpha nie zaoferuje metalowej obudowy, a o tym sporo przecież mówiono. Z materiału tego wykonane mogą być jedynie boczne ramki, chyba, że ostatecznie producent pozytywnie zaskoczy. Wiele elementów specyfikacji to jeszcze zagadka, ale niemal pewny jest 4,8" ekran 720p, czytnik linii papilarnych oraz 32 GB pamięci wewnętrznej.

Wszelkie wątpliwości mają być rozwiane bardzo szybko. Doskonale poinformowany zawsze serwis sammobile twierdzi, iż premiera Galaxy Alpha odbędzie się już 4 sierpnia. Jest to termin zdecydowanie bliższy niż ten, jaki sugerowano wcześniej, ale producent nie chce podobno pokazywać niczego w drugiej połowie sierpnia, ponieważ wtedy wyczekiwany będzie już Galaxy Note 4.

Samsung Galaxy Alpha smartfon

Źródło: sammobile, designtimes

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    8
    przypomina mi on troche S2 :D
    • avatar
      Dragonik
      7
      Za bycie andrzejem
      • avatar
        Konto usunięte
        -16
        YEAH!!!!! Plastik fantastik w natarciu!!! Iiiiii-haaa!!! Ekran 4.8 cala i 720p? Toz to REWOLUCJA!!! Takiego smartphona brakuje na rynku!!! Juz biore pozyczke, ze kupic. Sprzedam komputer, kolczyki, chomika i siostre, zeby tylko miec!