Telefony

Samsung Galaxy S III: atmosfera przed premierą smartfona coraz gorętsza

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
19 komentarzy Dyskutuj z nami

Będzie wart takiego zamieszania?

Konferencję, na której oficjalnie zaprezentowany zostanie tak wyczekiwany przez wiele osób Samsung Galaxy S III zaplanowano na 3 maja. Mimo tego cały czas nie ustają spekulacje i domysły na temat wyglądu, specyfikacji i ceny smartfona.

Samsung doskonale zdaje sobie z tego sprawę i jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę. Chcąc jak najlepiej wykorzystać swoje 5 minut, firma postanowiła wykonać kolejny krok. Uruchomiła stronę internetową, na której umieszony został zegar odliczający czas do nieznanego bliżej wydarzenia, a którego odliczanie dobiegło już końca.

Samsung Galaxy S III smartfon premiera wideo teaser

Niemal wszyscy liczyli oczywiście na materiał dotyczący Samsung Galaxy S III. Tym bardziej, że wspomniana strona to tgeltaayehxnx.com, z której po odpowiednim przełożenie liter wychodzi nam thenextgalaxy.com. Domysły były jak najbardziej słuszne i ukazały się dwa materiały wideo związane z nowym Galaxy S.

Niestety z dużej chmury spadł mały deszcz. Samsung nie ujawnił wyglądu Galaxy S III, a właśnie na to wiele osób liczyło. Nie potwierdzono też choćby jednego elementu z jego domniemanej specyfikacji. Dwa opublikowane teasery tak naprawdę przypomniały tylko zaplanowanej na 3 maja konferencji oraz o tym, że właśnie na niej zaprezentowany zostanie tak wyczekiwany przez wszystkich smartfon.Samsung wzorowo dba o całą otoczkę wokół swojego nowego flagowego modelu. O Galaxy S III słyszeli już bowiem pewnie wszyscy, nawet osoby nie interesujące sie zbytnio rynkiem smartfonów. Oby tylko samo urządzenie okazało się warte całej zabawy i nie zawiodło oczekiwać przyszłych klientów.
 

Więcej o firmie Samsung Galaxy S III:

Źródło: tgeltaayehxnx, phonearena

Komentarze

19
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Z wielkiej chmury mały deszcz. Mam nadzieję że się mylę ale czuję że się zawiodę albo Samsung zaskoczy wszystkich i okaże się że te wszystkie specyfikacje i spekulacje to celowa podpucha.
 • avatar
  .Alx.
  3
  "Niestety z dużej chmury spadł mały deszcz. Samsung nie ujawnił wyglądu Galaxy S III, a właśnie na to wiele osób liczyło. Nie potwierdzono też choćby jednego elementu z jego domniemanej specyfikacji."

  To znaczy, że ktoś był aż tak naiwny, że wierzył w ujawnienie wyglądu , czy specyfikacji PRZED PREMIERĄ ?!
  Wtedy ta już nikogo by nie obchodziła !

  Panie Mateuszu, zanim się coś napisze, wypada to przemyśleć...
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  kolejna darmowa reklama w serwisach o komputerowych i o telefonach
 • avatar
  Konto usunięte
  -1
  hehe to ich ładnie załatwili z tym odliczaniem :D
 • avatar
  Konto usunięte
  -1
  Ktoś tu parę dni temu zapytywał "HTC One X - nowy król smartfonów?"
  Nie sądzę, żeby SGSIII był gorszy.
 • avatar
  Konto usunięte
  -1
  glupie telefony, nie lubie ich. w polsce ludziom za dobrze sie powodzi, ze kupuja takie rzeczy. trzeba podniesc VAT i składkę rentową. no i podatek dochodowy dawno nie byl ruszany. wtedy to sie wam odechce telefonow.
 • avatar
  Kieresz
  -2
  czekamy na ekran full hd o ktorym pisal benchmark....
 • avatar
  Konto usunięte
  -3
  Kolejna patelnia, którą zaczyna być ciężko włożyć do kieszeni, w rękach wygląda prawie jak tablet a wszystko to zaczyna czynić z mobilnego urządzenia prawie stacjonarne. Do kieszeni aktywnego człowieka najlepszy ekran to 3,7" - czytelny i nie zwiększa totalnie gabarytów. ponad 4" to może fajnie jak się czasem gdzieś wyjdzie i śmiga w marynarce. W większości przypadków, które znam SGS-y i im podobne ceglacze leżą na biurkach w czasie pracy. Tylko teraz pytanie - po co mi smartfon o takich gabarytach jak siedzę przed komputerem? po co mi smartfon o takich gabarytach jak mam czas wolny i mogę w domu przejrzeć neta? Po co mi smartfon o tej wielkości na rowerze, w czasie joggingu, na siłowni czy gdziekolwiek indziej?