Mobile

Samsung Gear 2 w wersji ze slotem na kartę SIM?

przeczytasz w 1 min.

Czyżby koreański producent szykował jeszcze jedną nowość?

Samsung Gear 2 SIM

Samsung zaprezentował nie tak dawno nową wersję swojego inteligentnego zegarka - Gear 2. Chociaż wiemy o nim już naprawdę sporo, to i tak systematycznie pojawiają się nowe, bardzo interesujące doniesienia.

Kilka dni temu pojawiły się informacje, wedle których są spore szanse na to, że urządzenie będzie mogło współpracować ze smartfonami innych producentów, co z pewnością byłoby dużą pozytywną zmianą w stosunku do poprzednika. Jeszcze większe rewelacje ujawnia teraz The Korea Herald.

Wedle nich, koreański producent planuje wydanie Gear 2 w wersji z wbudowanym slotem na kartę SIM. Nie trzeba tłumaczyć, iż dzięki temu można by wykonywać połączenia bez potrzeby łączenia gadżetu ze smartfonem.

Być może jest to pomysł, który pozwoliłby przyciągnąć nowych klientów. Podkreśli należy tutaj jednak dwa problemy. Po pierwsze wspomniane źródła sugerują, iż premiera urządzenia miałaby miejsce jedynie na rodzimym rynku producenta. Poza tym, zastanawiać można się nad tym, jak tego typu funkcję zniósłby akumulator, który i tak jest tutaj słabą stroną.

Pozostaje nam czekać na nowe, być może już oficjalne informacje.

Źródło: techcrunch

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dragonik
  8
  Go go power rangers:)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Może za 5 lat te zabawki będą użyteczne i warte swojej ceny.