Akcesoria do telefonów

Sprawdzamy benchmark 3D G-Mark 2016 ... na zegarku

przeczytasz w 1 min.

Postanowiliśmy sprawdzić, jak Samsung Gear S2 radzi sobie z całkiem rozbudowaną aplikacją testującą jego wydajność.

Samsung Gear S2 benchmark 3D G-Mark 2016

Wszelkiej maści benchmarki były kiedyś domeną jedynie komputerów. Od pewnego czasu nikogo nie dziwi ich obecność także w sektorze mobilnym, ale omawiane jest to jedynie w kontekście tabletów i smartfonów. Co powiedzielibyście na benchmark sprawdzający wydajność gadżetu noszonego na nadgarstku?

Możliwości SmartWatchy idą systematycznie w górę i być może zetknęliście się już z programami sprawdzającymi ich wydajność. Jeśli nie, właśnie dowiadujecie się, że takowe propozycje istnieją, bliżej poznać możecie też jedną z nich.

Mając do dyspozycji Samsunga Gear S2 zdecydowaliśmy się sprawdzić 3D G-Mark 2016. Benchmark ten dostępny jest w sklepie Samsung Gear Apps i zgodnie z zawartym przy jego karcie opisem wygląda na dość rozbudowanego.

3D G-Mark 2016 benchmark sklep3D G-Mark 2016 benchmark opis

Sama instalacja i działanie 3D G-Mark 2016 wypadają bez najmniejszych zastrzeżeń. Benchmark rzeczywiście wykonuje kolejno 5 testów, podczas których prezentowane są swoją drogą całkiem przyjemne dla oka animacje.

Bliższe spojrzenie na omawianą aplikację będziecie mieli po zapoznaniu się z przygotowanym przez nas materiałem wideo. Oczywiście dla wielu będzie to jedynie ciekawostka, ale być może znajdą się tacy, którzy również sprawdzali osiągi swojego inteligentnego zegarka?


Źródło: wideo - Marcin Jaskólski

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  19
  Czekam na zawody w podkręcaniu zegarków...
  • avatar
   Konto usunięte
   1
   Jedyny szok jaki wywołał na mnie zegarek to Seiko z 1982 roku z odbiornikiem telewizyjnym, smartwatche już nie robią takiego wrażenia :-D
   • avatar
    Ravir
    0
    W moim zegarku na 100% nie ruszy - jest MECHANICZNY :)

    I wszystkie smartwatch'e zjada na śniadanko - mam kilka mechanicznych zegarków - najstarszy w mojej kolekcji ma ponad 15 lat i nadal działa rewelacyjnie.

    Ciekawe czy za 5 lat którykolwiek ze smartwach'y - którymi się podniecacie będzie działał tak dobrze i tak trzymał wartość.

    Bo mója ponad 15 letnia Omega Seamaster nadal świetnie trzyma wartość.