Systemy operacyjne

Lista (nieoficjalna) urządzeń Samsunga z aktualizacją do Androida 8.0 Oreo

przeczytasz w 1 min.

Jeśli lista okaże się trafna, o pozytywnym zaskoczeniu będą mogli mówić posiadacze smartfonów z linii Galaxy S6.

Samsung nie śpieszy się z wydawaniem aktualizacji dla swoich urządzeń, przynajmniej jeśli mamy na myśli system Android 8.0 Oreo. Jest jednak szansa, że finalnie pojawi się on na dość sporej liczbie smartfonów i tabletów.

Taki obrót spraw sugeruje grafika prezentująca listę z urządzeniami, które doczekać mają się nowej wersji systemu. Niestety nie jest ona oficjalna, aczkolwiek wydaje się dość prawdopodobna i pokrywa się z wcześniejszymi doniesieniami.

Samsung Android 8.0 Oreo

Jeśli lista okaże się trafna, o pozytywnym zaskoczeniu będą mogli mówić posiadacze smartfonów z linii Galaxy S6. Producenci niezbyt chętnie cofają się o dwie generacje wstecz, a z takowym krokiem możemy mieć tutaj do czynienia.

Warto wyróżnić również smartfony Galaxy A3 (2018), Galaxy A5 (2018) i Galaxy A7 (2018), które nie miały jeszcze swojej premiery. Doniesienia na temat ich specyfikacji sugerowały jednak, że zadebiutują z Androidem 7.1 Nougat i dopiero po czasie doczekają się nowszej wersji systemu. Wygląda na to, że faktycznie tak się stanie, co nie będzie raczej ocenione pozytywnie. Mowa przecież o przedstawicielach średniej półki, którzy debiutować powinni z najnowszym oprogramowaniem.

Źródło: phonearena

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  bchrubas
  3
  Niestety zapomnieli o superaśnym Note 4 :)
  • avatar
   kamil_18_19
   0
   Galaxy S6 ta jasne coś mi się to nie widzi, będzie pewno jak z S3 do 4.4 maił a nie dostał, bo ramu za mało przez zjebanego TouchWiza. CM na S3 latał jak rakieta wtedy pamiętam.
   • avatar
    kamil_18_19
    0
    Galaxy S6 ta jasne coś mi się to nie widzi. Pewno będzie jak z S3 miał dostać 4.4 ale nie dostał bo ramu mało do zj*banego TOUCHWIZA. Pamiętam jak CM latał jak rakieta na nim.
    • avatar
     Marcin26ezg
     0
     Galaxy S6 ta jasne coś mi się to nie widzi. Pewno będzie jak z S3 miał dostać 4.4 ale nie dostał bo ramu mało do z********* TOUCHWIZA. Pamiętam jak CM latał jak rakieta na nim.
     • avatar
      henry230
      0
      Sam miałem s3 i lekko się poirytowałem ze nie dostał wyższego androida,jakąś głupią ściema pojechali. Tak więc mam nadzieje ze teraz wyskoczą z androidem oreo do s6 zapomniałbym o tej wpadce:)